SkyscraperCity banner
1 - 20 of 455 Posts

·
Banned
8,109 Posts
Chicago, Moskova, Hong Kong, Sydney ve -kendi ülkemde olduğu için değil- İstanbul.

Zaten pek skyline fetişi olan biri de sayılmam :D Daha çok landscape - doğal skyline'ları seviyorum.

·
Ghost Rider
4,274 Posts
Bence Perth makul.

Çünkü diğerleri çok abartı gerçekten. Perth gibi olsun yeter. Süper yaa!!!

İlerde zengin olursam İzmir'i öyle yapacam inşallah :D Şu an işsizim o ayrı :D

·
Registered
9,836 Posts
İstanbul skyline'i NY, Chicago, gibi skyline olsa Avrupa'nın en iyisi olur ve bu sayede daha değerli şehir olmaz'mı?
Asya skylinelerinin hiçbiri hoşuma gitmiyor sadece uzunlar ve gökdelen ormanı başka bir şey değil çok çirkinler.
Kuzey Amerika skylineları güzel NY Chicago Toronto Montreal Houston Dallas Vancouver Calgary Seatle LA Las Vegas Miami o yüzden eşsizler.
Avrupa skyline ları o kadar büyük değil mimarileri idare eder.
Güney Amerika ve Latin Amerika skylineleri çok iğrenç bence.

·
Banned
8,109 Posts
İstanbul skyline'i NY, Chicago, gibi skyline olsa Avrupa'nın en iyisi olur ve bu sayede daha değerli şehir olmaz'mı?
Asya skylinelerinin hiçbiri hoşuma gitmiyor sadece uzunlar ve gökdelen ormanı başka bir şey değil çok çirkinler.
Kuzey Amerika skylineları güzel NY Chicago Toronto Montreal Houston Dallas Vancouver Calgary Seatle LA Las Vegas Miami o yüzden eşsizler.
Avrupa skyline ları o kadar büyük değil mimarileri idare eder.
Güney Amerika ve Latin Amerika skylineleri çok iğrenç bence.
Serhat saçmalamaya başladın yine :lol: Bu İstanbul'un kimliğini tamamen öldürür.

·
Registered
9,836 Posts
Serhat saçmalamaya başladın yine :lol: Bu İstanbul'un kimliğini tamamen öldürür.
Olsun dediysem tarihi yerlere yapılmasın Gültepe Levent Maslak Bomonti Şişli gökdelen ormanı olsa alsana Manhattan

·
Registered
9,836 Posts
İstanbul'un kimliği var canım o kadar da değil.Dubai HK Shangai gibi kimliksiz değil.

·
Moderator
22,342 Posts
İstanbul'un kimliği var canım o kadar da değil.Dubai HK Shangai gibi kimliksiz değil.
bence dubai ve HK aynı kategoriye sokulamaz, HK gerçekten güzel bir skyline'a sahip, dubai ise aşırı süslü eşya dolu alafranga olayım derken alaturka zevkle döşenmiş salon gibi duruyor.

·
Moderator
8,180 Posts
Discussion Starter · #19 ·
Bana katılacakmısınız bilmiyorum ama ben şu Frankfurt'u skyline olarak inanılmaz overrated buluyorum, o kadar çok öven insan var ki anlamış değilm. Keza Rotterdamda öyle. Gidip görmedim fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla yorum yapıyorum ama bu iki şehre bi gıcığım valla:D

·
Ghost Rider
4,274 Posts
Bana katılacakmısınız bilmiyorum ama ben şu Frankfurt'u skyline olarak inanılmaz overrated buluyorum, o kadar çok öven insan var ki anlamış değilm. Keza Rotterdamda öyle. Gidip görmedim fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla yorum yapıyorum ama bu iki şehre bi gıcığım valla:D
Aynen bana da çok gıcık ve sıkıcı bi skyline gibi hissettiriyo.

1 - 20 of 455 Posts