SkyscraperCity banner

441 - 452 of 452 Posts

·
Rzeczpospolita Niedasie
5,480 Posts
I postawili używaną tablicę?

Między 2004 a 2011 jest szansa że asfalt będzie miał już takie ubytki jak jest słabo zrobiony, ew. jeździły tam cięższe auta niż miały w założeniu. Na to też by wskazywało rozjeżdżone pobocze. A może jeszcze wcześniej to było zrobione - ze środków przedakcesyjnych?

·
Registered
4,305 Posts
Obejrzyj dwadzieścia kolejnych sekund, począwszy od 1:29.
Wg mnie jest ok, ograniczenie odwołane za wąskim tunelem, a dalej roboty oznakowane znakami ostrzegawczymi, ograniczenie prędkości wyrażone znakiem nie jest konieczne.

·
Dear Donald, Yours Ever
33,748 Posts
Wg mnie jest ok, ograniczenie odwołane za wąskim tunelem, a dalej roboty oznakowane znakami ostrzegawczymi, ograniczenie prędkości wyrażone znakiem nie jest konieczne.
Uważasz, że dopuszczenie prędkości 80 km/h w miejscu, w którym jest pionowe odcięcie warstwy nawierzchni jest akceptowalne w jakikolwiek sposób?!

·
Registered
4,305 Posts
Uważasz, że dopuszczenie prędkości 80 km/h w miejscu, w którym jest pionowe odcięcie warstwy nawierzchni jest akceptowalne w jakikolwiek sposób?!
Oczywiście, polskie prawo reguluje to tak:
Znak B-33 „ograniczenie prędkości” powinien być umieszczony tylko w tych przypadkach, gdy warunki drogowe, otoczenie drogi lub zastosowane oznakowanie ostrzegawcze i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego mogą w niedostateczny sposób wskazywać kierującym na konieczność zmniejszenia prędkości.

·
Just user
5,363 Posts
I dlatego w Polsce mamy w pizdu ograniczeń których nikt nie respektuje. Wali się nimi jak gównem po polu, a kierowcy i tak "mondrzejsi". Ja standardowo wyciągam przykład 40-tki w środku lasu parę km na ode mnie. Myślicie, że ktoś respektuje? Jest kodeks drogowy który mówi jasno: kierowca ma dostosować prędkość do warunków jazdy. I w 80% to powinno być wystarczające. A ograniczenie tam gdzie jest to konieczne.

441 - 452 of 452 Posts