SkyscraperCity banner

1 - 20 of 79 Posts

·
Registered
Ciekawy świata
715 Posts
Discussion Starter #1
Ostatnio w trakcie porządków na komputerze znalazłem zaginiony folder. A w nim piękna kolekcja zdjęć z różnych moich zagranicznych wyjazdów. Zaczynając od roku 2013. Starsze zdjęcia będą pokazywały miejsca, które już zdążyły się zmienić, ale to nic nie szkodzi. Generalnie zdjęcia w tym wątku powinny się bronić same, więc obszerność różnych opisów z mojej strony będzie silnie ograniczona. Mogę zagwarantować tylko numerację kolejnych zdjęć. ;) Oczywiście wszelkie komentarze i dyskusje są bardzo mile widziane. :) Zapraszam!

·
Registered
Ciekawy świata
715 Posts
Discussion Starter #2
CZECHY, PRAGA - 2013 r. Dosłownie kilka zdjęć. Tyle ocalało. ;)

1.

2.

3.

4.

5.

·
Registered
Ciekawy świata
715 Posts
Discussion Starter #8
Trudno mi znaleźć zdjęcie z Toskanii, na którym nie byłoby ciężkich, ciemnych chmur. Trzeba przyznać, że był to bardzo deszczowy wyjazd. Kurtka zawsze czekała gotowa w plecaku. Trzy dni były deszczowe od rana do wieczora. Nie zmienia to faktu, że i tak się spiekłem dwa razy w trakcie tego dwutygodniowego pobytu, bo po deszczu Słońce wychodziło jeszcze bardziej agresywne w świeceniu. ;)

·
Registered
Ciekawy świata
715 Posts
Discussion Starter #16
Zdjęcie dotychczasowe z Toskanii przestawiały miasta kilkunastotysięczne, można powiedzieć ikony włoskiego średniowiecza. Jeszcze do nich wrócimy, ale teraz pora na parę zdjęć miasteczka, w pobliżu którego mieszkałem. Najpierw jednak zieleń. :)

1 - 20 of 79 Posts