SkyscraperCity Forum banner

poproszę ocenę + komentarz

1 - 11 of 11 Posts

·
wartości
Joined
·
17,870 Posts
Troszkę za dużo dołu i z prawej (na moim monitorze gdzieś tak 5mm za dużo). Fajny efekt robią te niebieskie rury z prawej na dole - jak zaznaczony kółkiem w Paincie obszar w jakimś celu. Ale zdjęcie bez ambicji artystycznych - takie ilustracyjne, ciężko mi coś oceniać samą, bardzo dobrą, jakość.
 

·
Owce
Joined
·
4,644 Posts
a facet zlewa sie z koparka. Zdjecie chyba przez plot robione, bo duzo bardziej daloby sie tu zakombinowac. Konkurs faktycznie usypia , jak pogoda za oknem.
 

·
not perfect but trying
Joined
·
2,319 Posts
Discussion Starter · #7 ·
wlazłam na budowę w kozakach nie robiłam przez płot - no wiesz - sugerować mi takie lenistwo? :p

a foto robione podczas zbierania materiału do artykułu, który razem skansen pisaliśmy.. pamiętasz te foty z reklamami i sznurówkami na głównym poznańskim deptaku ;-)?

bezczelnie stwierdzę, ze mi się to foto bardziej podoba niż kilka pozostałych w tej edycji, bo przynajmniej ma ładne kolory..i pokazuje coś czego już nie ma :))

ale zgadzam się, że bez polotu.. trudno z polotem sfotografować takie byle co :p
 

·
bezrobotny
Joined
·
7,340 Posts
Bardzo ładne zdjęcie, ale nic poza fotorelacją z budowy tu nie widzę. Przykro mi, ale dam 7.
 

·
Registered
Joined
·
71,745 Posts
Zdjęcie ładne, ale nie ma jakiegoś: łoł - żeby zapadło w pamięci. Osobiście wolałbym więcej nowego (tej trzeciej części :|). 8/10
 
1 - 11 of 11 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top