SkyscraperCity banner

1 - 20 of 73 Posts

·
3D
Joined
·
7,103 Posts
Discussion Starter #1
Moje starsze zdjęcia na flickr są pokazywane tylko jako medium size. Ktoś wie dlaczego? Nie mam konta pro.
 

·
3D
Joined
·
7,103 Posts
Discussion Starter #3
Na flickrze zalogowałem się chyba w 2007 roku, ale nigdy nie miałem takich problemów. Aktualnie nie mam 200 zdjęć. Możliwe, że to ta pojemność. Dzięki za odpowiedź.
 

·
The Stargardshire Terrier
Joined
·
11,607 Posts
Ja mam 200 i jak chcę dodać kolejne, np. pojedyncze, które ma przykładowo 12 MB, to te najstarsze mi wyrzuca całkowicie, a kilka sztuk pomniejsza. Dlatego już nie dodaje. Jest za dużo darmowych serwisów hostingowych, żeby dopłacać do flickra. A przynajmniej ja wyszedłem z takiego założenia ;) Tam można sobie zrobić ewentualnie darmowe, w miarę estetyczne portfolio z kilkudziesięcioma zdjęciami ^^
 

·
3D
Joined
·
7,103 Posts
Discussion Starter #5
W sumie tak, chociaż fajnie też mieć wszystko w całości. Chyba nie dużo jest też serwisów, które mają tak dobrze rozwiniętą 'społeczność'?
 

·
3D
Joined
·
7,103 Posts
Discussion Starter #7
Teraz sprawdziłem i foty, chociaż na flickrze dostępne tylko jako medium size, na forum wyświetlają się normalnie. Myślałem, że już nie będą się wyświetlać i zacząłem już usuwać i teraz w jednym wątku nie ma ich.. Cwaniaki z flickra..
 

·
3D
Joined
·
7,103 Posts
Discussion Starter #9
To jest na zasadzie, że jak sobie kupisz PRO, to oddadzą Ci dostęp do zdjęć :lol:
 

·
Gdynia - Open City
Joined
·
10,523 Posts
Ja mam Flickra dopiero od ponad dwóch lat i PRO. Zdarzały się problemy, ale na chwilę obecną nie znam innego serwisu, który za w miarę drobną opłatę co roku dawałby to co daje Flickr w ładnej oprawie i przejrzystym interfejsie. To tyle z mojej strony :)
 

·
Zjadam dzieci, polecam !
Joined
·
8,714 Posts
Mam na mysli fakt, ze dobrze otagowane zdjecia szybko lądują wysoko w wyszukiwarkach...a promocja? Coz, wrzucajac do odpowiednich grup dobre i ciekawe zdjecia masz szanse zaistniec na swiatowej slawy portalach.
O! Dobry plan, czyli najpierw musze robić dobre zdjęcia apotem już z górki ;)
 

·
Great Ape Project
Joined
·
4,881 Posts
O! Dobry plan, czyli najpierw musze robić dobre zdjęcia apotem już z górki ;)
Jak zaczniesz focić głównie bujające się cyce, to szybko zaistniejesz na światowych forach, bez dwóch zdań ;)

Tak, na darmowym flikr można mieć teoretycznie nieskończoną ilość zdjęć, a jedynymi ograniczeniami jest ładowanie maks. 300 MB / miesiąc i możliwość zarządzania 200 ostatnimi sztukami. Dobre dla podstawowego hostowania z założeniem, że nie będziemy chcieli tych zdjęć usunąć (aby usunąć zdjęcia z wyjątkiem ostatnich 200 sztuk, trzeba mieć konto PRO choćby przez miesiąc). Napisali, że zdjęcia nie są nigdy usuwane, ale jednocześnie, że po 3 miesiącach nieużywania darmowego konta mogą je zamknąć (i co wówczas z tymi zdjęciami? usuwają, czy przejmują nad nimi dostęp "na zawsze", skoro konta już nie ma? :dunno: )

Niestety mi ten serwis niezbyt odpowiada, bo nie mają hostowania anigifów, które mi będą potrzebne. Generalnie, najbardziej przydałby mi się jakiś niedrogi hostujący także zdjęcia w formacie "mpo" (plik z wieloma zdjęciami, kompatybilny w dół z jpg i pokazuje wówczas pierwsze ze zdjęć). Ktoś może orientuje się, czy są takowe? (darmowe lub w cenie flikra PRO) :dunno:

Ostatecznie chyba można gdzieś wykupić hosting WWW (zdarzają się w zbliżonych do flikr PRO cenach) i traktować przestrzeń dyskową jako składnicę fot/video różnego formatu. Niestety, bez instalacji odpowiedniego GUI, zarządzanie taką składnicą jest nieco toporne :sleepy:
 

·
foto-ml.pl
Joined
·
17,001 Posts
No i flickr zmienił się w facebooka...
:eek:hno:

p.s nawet gorzej. mam konto pro, a zniknęły mi m.in collections, mój profil jest rozwalony, wszystko pomieszane. Masakra... :bash:

p.s2:


:eek:kay: Nie ma to jak zepsuć jeden z najfajnieszych serwisów do zdjęć
 
1 - 20 of 73 Posts
Top