SkyscraperCity banner

1 - 20 of 2574 Posts
1,190 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
Oto kilka zdjec mojego autorstwa, ciekaw jestem Waszej opinii. Moze znajdzie sie tu rowniez ktos kto tak samo jak ja interesuje sie fotografia kolejnictwa, wszelkiego typu - pociagi, metro, infrastruktura itp. Zachecam do dzielenia sie tego typu zdjeciami w tym temacie... Pozdrawiam oraz witam wszytskich, jako ze jestem tu nowy :)

·
Banned
1,591 Posts
ej, takie zdjęcia mogę oglądać całymi godzinami

mała prośba, numerujcie je bo potem łatwiej komentować,

Scizoid.Trans.Prog. - 3 i 4 od końca technicznie słabe, do tego jedno krzywe, ale i tak mi się podobaja

·
Banned
1,591 Posts
wydaje mi się, że są niedoświetlone,filtr połówkowy by się przydał, czy dlatego jest krzywe bo to symbol staczania się polskich kolei ? ;)

·
ex Leshchoo
3,534 Posts
/\ ehem, te zdjecia byly robione malym kompakcikiem (dlatego tym bardziej zasluguja na uznanie), wiec o filtrach raczej mowy tu byc nie moze...

·
ex Leshchoo
3,534 Posts
Delfin, szacunek za zurawie :), uwielbiam je :).

Ja wygrzebalem tylko cos takiego, publikowanego zreszta. Jak sie wybiore na nastepne testowanie/nauke obslugi maszynki mej to postaram sie zachaczyc o jakies tory, w sumie mam pare fajnych miejsc upatrzonych, tyle ze zazwyczaj sa to takie miejsca gdzie mimo wszystko sam z aparatem nie pojde :D.

1,190 Posts
Discussion Starter #11
bobtrebor said:
wydaje mi si?, ?e s? niedo?wietlone,filtr po?ówkowy by si? przyda?, czy dlatego jest krzywe bo to symbol staczania si? polskich kolei ? ;)
hmm sa raczej doswietlone, w kazdym badz razie wyciskam z mojej cyfroweczki ile sie da, znam jej mozliwosci, i to co tu widac to efekt mysle calkiem dobry :) w kazdym badz razie, kolorystycznie oraz poziomowo (balansy, kontrasty itp) podobaja mi sie, to jest efekt jaki chcialem uzyskac. moze Twoj monitor troche inaczej swieci od mojego i dlatego tobie wydaja sie niedoswietlone. zaznacze ze na fotoszopie troche podciagalem kontrasty, badz bawilem sie kolorami, bo tym cyfrakiem nie bardzo mozna kombinowac (sony cybershot dsc-p92) ani filtra, ani obiektywu, nic...
Co do kadru, jest to celowo zrobione - chcialem zaszalec ;)

Leshchoo said:
/\ ehem, te zdjecia byly robione malym kompakcikiem (dlatego tym bardziej zasluguja na uznanie), wiec o filtrach raczej mowy tu byc nie moze...
No dokladnie tak. dzieki za uznanie ;)

Kaczor said:
Bardzo klimatyczne Lubie kolejowe tematy (szczególnie waskotorowe)
hehe dzieki

delfin_pl > swietna fota, tzn kadr, a jedynie szkoda tego typa z lewej na dole... ze sie musial wcisnac akurat... ;/ :D
poza tym uwielbiam tego czerwonego 'ufo' EW-58 bodajze? swietna jednostka! teraz 2 szt. EW-60 skolei z trojmiasta pojechaly do warszawy i beda jezdzic w warszawskiej skm :)

Leshchoo > Twoja fota rowniez mi sie podoba, jak z jakiegos katalogu ;) tylko skadrowalbym tak zeby na gorze nie wystawaly te daszki, tablice

Pozdrawiam i dzieki za komentarze

·
Registered
18,678 Posts
bobtrebor said:
Scizoid.Trans.Prog. - 3 i 4 od końca technicznie słabe, do tego jedno krzywe, ale i tak mi się podobaja
Zanim przeczytałem twoją opinię na temat tych zdjęc pomyślałem dokładnie to samo z tą małą różnicą że mi się nie podobają.
PS. pozostałe foty spoko.

·
Infrastrukturnik drogowy
12,045 Posts
Tez lubię kolejowe klimaty :)
w tym wątku jest więcej moich zdjęć, a zamieszczam jedno:

taki widok zawsze mnie rozczula :)

·
Bitte ein Bit
2,190 Posts
Ja tu zaprezentuję mniej polskie klimaty (Genewa):

To ostatnie najbardziej mi się podoba z klimatów kolejowych.

1 - 20 of 2574 Posts