SkyscraperCity Forum banner
1 - 17 of 17 Posts

·
woźny
1,363 Posts
Fotki z przed 2 tygodni.
EN-57- czy dożyję czasów aż brzydale trafią na złom?
To są święte kible i choć nie grzeszą urodą, to stanowią część życia każdego z nas, czemu moją część życia chcesz wysłać na złom?

Byk ze składem nowych Pand prosto z Tych. Swoją drogą mało jest zdjęć pociągów właśnie z takim towarem. Z czego to może wynikać?
Jak byłem dzieckiem, to często widziałem pociągi z samochodami, rónie często jak te ze sprzętem wojskowym ;) A teraz już dawno nie zaobserwowałem jednego ani drugiego.

·
woźny
1,363 Posts
Jeździłem nimi prawie codziennie przez niemal 10 lat, pamiętam, że na tabliczkach w wejściu zapamiętałem najstarszy z 1967 lub 1965 roku. Normalnie historia kołem się toczy. Fajnie było jechać nocą i przez szybkę w pomieszczeniu sterowniczym (po środku składu - podobne do WC) oglądać błyski i towarzyszące im trzaski ;) echh stary poczciwy kibel

·
woźny
1,363 Posts
Ten już niestety nigdy parą nie buchnie. Kocioł jest przerdzewiały, pod nim już jest kupka sypiącego się skorodowanego materiału.
A koła rzeczywiście są mojego wzrostu - musiałem się do nich przymierzyć - robi wrażenie. A sam parowóz był dla mnie odkryciem, nie miałem pojęcia, że w Tarnowie mamy taki eksponat.

1 - 17 of 17 Posts