SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 36 Posts

·
Registered
1,477 Posts
Witam wszystkich.
Odważyłem się i postanowiłem wreszcie pokazać moich kilka fotek na kolei. Zaznaczam, że robie to od niedawna moim małym kompakcikiem, ucze się i w związku z tym proszę o wasze opinie. Fotki są głównie z Gdyni i Rumi.

·
Registered
1,477 Posts
am70 dzięki :) takie posty bardzo motywują i odrazu zachęcają do robienia następnych, szkoda tylko,że narazie pogoda blokuje :(. Zdaje sobie sprawe, że fotki są słabe technicznie ale będe uczył się starając te błędy eliminować. No i druga sprawa, że nie których braków nie przeskocze ze względu na sprzęt a w sumie jego brak. Narazie musze wybić sobie z głowy zdjącia z daleka i nocne. Potem jeszcze przejrze moje archiwum ;) i wrzuce kilka moim zdaniem ciekawych fotek.

·
Registered
1,477 Posts
^^Szczere dzęki ale znająć moje umiejętności muszę zacząć od programów z podstawowymi funkcjami, bo w dziedzinie edycji zdjęć dla mnie to całkowity kosmos :) i chaba zaczne od darmówek.

·
Registered
1,477 Posts
Gdynia Chylonia

Niespotykany często widok - TLK jadący do Olsztyna, podczas jazdy torem SKM-ki, po którym kolejki jeżdżą do Rumi, wyprzedza regio z Helu do Gdyni a także mija czekająca SKM-kę do Gdańska.

·
Registered
1,477 Posts
Kolej w Rumi, nocą.
SKM-ka dojeżdża z Wejherowa

kolejka kończąca bieg w Rumi

demontaż biletomatu

·
Registered
1,477 Posts
Jaromer

Obok stacji znajduje się muzeum kolejnictwa ( niestety ale nie załapałem się na godz. otwarcia :( )

a to składzik, który podobno jeździ w weekendy

·
Registered
1,477 Posts
17.06.2013r. - Gdynia Główna

Powoli wjeżdżający TLK USTRONIE

Podgląd na północno-zachodnią głowice stacji

BGE kończący bieg.

18.06.2013r. - Reda

Marokański byczek wraz z tamarką przywieźli tłuczeń na linie helską.

a tu jeszcze załapała się trójmiejska skm-ka :)

Fotorelacja wstawiona automatycznie.

• Like
Reactions: racuch2404
1 - 20 of 36 Posts