SkyscraperCity Forum banner
2401 - 2420 of 2809 Posts

·
Registered
1,689 Posts
Freudenstadt lipiec 1984. Tak pamiętam kolej mojej najlepszej młodości. Trzy 218tki w typowym dla tamtych czasów malowaniu tych wozów w służbie Niemieckiej Kolei Związkowej (Deutsche Bundesbahn). Co ciekawe nawet fani kolei w Niemczech popełniają częsty błąd określając malowanie loka na pierwszym planie jako beżowo-turkusowy podczas gdy beżowym lakierem malowano tylko składy TEE i wagonów dalekobieżnych. Właściwa nazwa tych kolorów to kość słoniowa (Elfenbein) i oceaniczny błękit ew. niebieski (Ozeanblau). Zdjęcie wykonał Hansjörg Brutzer

·
antypolski motorniczy
955 Posts
A teraz wjeżdżam ja, cały na biało.
Paskudna panorama Flirta zrobiona 19 VIII na dworcu w Kielcach - co tam jeździ z Krakowa przez Kielce na Flircie?
Ja akurat czekałem w TLK "Godula" na oblot siódemki, który poszedł zaskakująco szybko i sprawnie. Swoją drogą był to mój - w zasadzie - pierwszy dzień po powrocie z rocznej emigracji. TLK na siódemce i pół godziny na dworcu w Kielcach (z początkiem podróży w Sosnowcu i końcem w Radomiu) dały mi mocno w twarz i przypomniały skąd jestem :D

W sumie to nie powinienem tego wstawiać, bo jakość wstydliwa (telefoniczna), ale widziałem w tym wątku gorsze zdjęcia :D

(po kliknięciu większy rozmiar)

·
It is very important
1,459 Posts
^^

2401 - 2420 of 2809 Posts