SkyscraperCity banner
1 - 8 of 8 Posts

·
Registered
1,325 Posts
Discussion Starter · #1 ·
W lipcu będę współpracował przy produkcji francuskiego filmu dokumentalnego. Bohater na motrynce zakupionej w Szczecinie przemierza wybrzeże aż po Gdańsk a może Elbląg. Zrobiłem już mały rekonesans i trasa jest już w dużej mierze wyznaczona ale bardzo liczę na to, że osoby z dużą wiedzą o regionie podsuną ciekawe pomysły. Interesują mnie szczególnie małe zabytkowe niezniszczone bardzo miasteczka. Narazie na liście jest Trzebiatów. dziękuję za odpowiedź tłumnie i dumnie.

·
Registered
1 Posts
Polecam Słupsk - bardzo fajnie odnowione, schludne miasteczko. Tylko stare miasto to niestety bloki... Ale reszta cacy!

·
Registered
462 Posts
Darłowo.

Szkoda tylko, że władze tych miasteczek nie zadbały o to by się dobrze zaprezentować...

·
Moderator
38,496 Posts
Czyli start w Szczecinie?

·
Homo Skyscraperus
22,141 Posts
W lipcu będę współpracował przy produkcji francuskiego filmu dokumentalnego. Bohater na motrynce zakupionej w Szczecinie przemierza wybrzeże aż po Gdańsk a może Elbląg.

Kujawsko-pomorskie nie leży nad morzem. :)

·
Registered
1,325 Posts
Discussion Starter · #8 ·
Przepraszam za pomyłkę z województwami, trochę wstyd, na swoją obronę mogę powiedzieć, że pisałem w pośpiechu.

Dziękuję wszystkim serdecznie za merytoryczne notki i pomysły. Niestety kwestie logistyczne wymagają aby obiekty na trasie były ułożone niejako liniowo. Zatem nie wszystko można zobaczyć.

1 - 8 of 8 Posts