SkyscraperCity banner

Jak oceniasz?

1 - 19 of 19 Posts

·
Freie Stadt Danzig
1,767 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Kilka informacji dotyczących tego banku:

- Najwyższy biurowiec we Frankfurcie nad Menem.
- Commerzbank Tower to główna siedziba Commerzbank AG jednego z największych banków w Niemczech i głównego akcjonariusza polskiego BRE Banku.
- Wieżowiec, wraz z lampą sygnalizacyjną, liczy 300,10 m.
- Budynek ma 56 pięter nad ziemią i 2 piętra podziemne. Koszt jego budowy wyniósł okokło 300 mln euro.
- W budynku pracuje około 3 tysięcy osób.

·
Registered
3,225 Posts

·
Registered
3,982 Posts
Nie bedziemy sie klocic o jeden metr choc tutaj faktycznie 1metr robi roznice (psycholoczine 300m przekroczone). Ja jednak czesciej sie spotykalem z opinia ze jest powyzej 300 m :D i niech tak pozostanie. Kto nie wierzy niech zmierzy :D

·
Moderator
8,171 Posts
Na prośbę autora wątku wstawiam polla :)
Ode mnie 9,5/10 - najciekawszy wieżowiec w Europie moim bardzo skromnym zdaniem (pół punkta odejmuję za niezbyt gustowną antenę ;))

·
Registered
3,225 Posts
^^ Ja praktycznie wszedzie spotykałem się z 299. Nawet jak zaczeli budować Federation Tower w Moskwie, to pisali, ze bedzie to pierwszy "super wiezowiec" w Europie, czyli ponad 300

·
Miszcz Ortografi
2,804 Posts
daauyi said:
4 - zwalisty, ciezki, banalny w formie. w hong kongu czy szanghaju bylby jednym z wielu przecietnych ss.
Nieco przesadzasz, gdzie wedlug twojego systemu oceny w takim razie znalazl by sie na przyklad taki ToiToi?

Pzdr.

1 - 19 of 19 Posts