Skyscraper City Forum banner

Are you ready

1 - 20 of 20 Posts

·
Rah'ma'dul
13,748 Posts
Na Twoim miejscu bym te foty skasował. Drugiej jedynki nie wystawię, ale
jakość koszmarna w każdym calu. Wstyd, nawet nie za zrobienie tego,
ale za publikację fot i to jeszcze na konkursie foto. :bash:

·
Registered
4,456 Posts
No ja też sie chyba wstrzymam od oceny. Za duża abstrakcja ;)

·
Banned
4,072 Posts
Discussion Starter · #10 ·
Sławek;68457991 said:
Słucham?
Gdyby w EXIFie było Camera obscura, to może bym zrozumiał.
A jak by był Hasselblad to co?
Odnoszę wrażenie jakbyś więcej wysiłku włożył w założenie tego wątku niż w zrobienie zdjęcia.
Mylisz się.

Szczerze to kompletnie nie rozumiem waszych komentarzy, domyślałem się, że może się wam nie spodobać ale z zupełnie innych powodów.

Skoro muszę wyjaśniać to znaczy, że nie wyszło, ale chodziło o efekt zbliżony do tego:

Natomiast dla waszego spokoju o piksele, tak wyglądał oryginał:
http://img52.imageshack.us/img52/3265/p1290739x.jpg

·
Registered
20,850 Posts
Sławek;68457991 said:
Na Twoim miejscu bym te foty skasował. ...
:lol::cripes::lol:

Wasze komentarze są :lol:najlepsze. Nie skończyłem czytać, a już wiedziałem, że nic nie wymyślę, bo byłem roześmiany do łez. :lol:

To chyba tak specjalnie jest zrobione, żeby się wszyscy rozluźnili.

Ja również się wstrzymam od głosu. ;)

Dla wszystkich dobra.

:cheers:

·
Registered
4,729 Posts
Daje 8 za odwagę :cheers:

·
Registered
Szczecin
14,772 Posts
Szczerze to kompletnie nie rozumiem waszych komentarzy, domyślałem się, że może się wam nie spodobać ale z zupełnie innych powodów.
W sumie całe to UPC to jedna wielka zabawa i tak ją tu staramy się traktować (nie licząc sporadycznych drobnych sprzeczek). Jestem ciekawy co masz na myśli pisząc o innych powodach, tak żeby nie było niedomówień :)

·
Banned
4,072 Posts
Discussion Starter · #18 ·
no powiedzmy sobie sobie szczerze, że oryginał też nie powala.
Pokazałem tylko po to, żeby się nikt nie czepiał, że zrobiłem zdjęcie biletem tramwajowym;), albo że nie umiem ustawić aparatu. Szczerze mówiąc to jak na kompakt i zdjęcie z ręki (nie dałoby się ustawić pod takim kątem statywu) to jestem zadowolony :baeh3:

Ej no nie jest tak tragicznie jeżeli traktować to jako taki artystyczny eksperyment :D Tylko ta ramka mi się nie podoba. :| Jeszcze się zastanowię nad oceną.
To nie ramka, raczej tło. Kolor tła forum, jest taki, że zlewałby się ze zdjęciem. Nie chciałem ramki, więc zrobiłem tak jak jest.

Daje 8 za odwagę :cheers:
Dzięki:cheers: Ale mogłeś dać 10;)

W sumie całe to UPC to jedna wielka zabawa i tak ją tu staramy się traktować (nie licząc sporadycznych drobnych sprzeczek). Jestem ciekawy co masz na myśli pisząc o innych powodach, tak żeby nie było niedomówień :)
Myślałem, o rzeczach subiektywnych: że się komuś po prostu nie podoba, nie lubi takiej obróbki, kolory nie takie, że ktoś (jak skansen) coś by wyciął, inaczej kadrował itp. Tym czasem najbardziej dostało się zdjęciom za jakość, czyli coś obiektywnego, ale coś co w takim zdjęciu w ogóle nie jest czynnikiem branym pod uwagę. Aż dziwne, że nikt nie napisał, że leci w prawo, widocznie się nie chciało:nuts:

Cyrkiel - wybacz, że przerobiłem Twoje zdjęcie - ale jeśli już, to szedłbym w tę stronę (choć to nieco banalny kierunek).
http://i329.photobucket.com/albums/l391/skansen/inne/p1290739ax.jpg
Albo w tę:
http://i329.photobucket.com/albums/l391/skansen/inne/p1290739xa.jpg
No cóż zgadzam się - nieco banalnie;) Dla mnie te kawałki budynków z napisami są bardzo istotne, bez nich to już nie jest "Future City", tylko bardzo fajny budynek.
;)

Zamiast bawiś się PS mógbyś dać od razu ISO x10 ;)
Chyba efekt byłby jednak inny. Dużo zabawy nie było, kilka podstawowych funkcji.

·
Moderator
10,326 Posts
1 - 20 of 20 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.