Skyscraper City Forum banner

Ocena:

• 10

Votes: 15 51.7%
  • 9

Votes: 10 34.5%
  • 8

Votes: 3 10.3%
  • 7

Votes: 1 3.4%
1 - 20 of 20 Posts

·
user
24,292 Posts
No i właśnie mi się odechciało wstawić zdjęcie do tej edycji...
Też właśnie miałem coś wrzucić, jak zwykle w zupełnie odmiennej konwencji niż Skansen... i też chyba pójdę zrobić kawę zamiast

·
Zjadam dzieci, polecam !
8,720 Posts
Ale chłopaki! Czemu? Wrzucajcie, cholewka jasna, nie kumam co Wam nie pasuje... :dunno:
Bo jeździsz kajś po świecie, przywozisz dobre architektoniczne kadry nie z tego kontynentu i jeszcze je nam pokazujesz. Zobacz, lulek się załamał a zegarkowy uzależnia się od kofeiny a ja zamiast wrzucić fotkę do UPC musiałem wrzucić zdjęcia do wątku o Wiedniu. Nie wstyd Ci?

;)

·
Registered
8,887 Posts
Jeden z moich faworytow tego tygodnia.
W Atlancie, tego typu nadulicznymi tunelami, mozna przejsc praktycznie cale centrum. Wiekszosc wiezowcow jest nimi ze soba polaczona. Ma to podobno na celu chronic ludzi przed wilgotnoscia powietrza, zwlaszcza latem.
Skansen, zwiedziles moze hotel Marriott Marquis Atlanta? Z zewnatrz zupelnie niepozorny wiezowiec, ale wejscie do srodka powoduje urwanie dupy i opad szczeny w jednym momencie:).

·
Registered
8,887 Posts
^^
Jak masz jeszcze okazje, to w Nowym Jorku, w okolicach Times Square, tez jest Marriott Marquis, ale to już nie to samo. W LV jest jeszcze trzeci Marquis lecz w tamtym nie byłem, więc nie wiem. Pozdrawiam i przepraszam za mały ot;)

1 - 20 of 20 Posts