Skyscraper City Forum banner

?

• 10.

Votes: 5 29.4%
  • 9.

Votes: 1 5.9%
  • 8.

Votes: 3 17.6%
  • 7.

Votes: 5 29.4%
  • 6.

• 5.

• 4.

• 3.

Votes: 0 0.0%
  • 2.

• 1.

Status
Not open for further replies.
1 - 6 of 6 Posts

·
free-lance
12,126 Posts
Discussion Starter · #5 ·
^^
Je.
Inače nebi stavil fotku.

Stavil sam je zapravo iz dva razloga.

Prvo da pokažem čemu može služiti mobitel, jer kod nekih situacija zabilježi ono o čemu smo nekada mogli samo sanjati...naime vrlo uznemirujuće fotke s "lica mjesta". Te kasnije mogu biti dragocjeni dokument. Čest su slučaj baš automobilske nesreće i slične stvari.

Drugo, da dam jedan mali podsticaj ljudima da malo "olabave" nogu na gasu.

U ovom trenutku dok je nastala fotka (par minuta nakon udesa) čovjek, krivac udesa koji je vozio najmanje 180km/h, još leži za upravljačem, priklješten, ali u dobrom stanju.
Pošto je okolo bilo razbacanih motocikla (!) potrčao sam preko zaštitne ograde misleći da negdje moraju biti i vozači tih motocikla. Tek kasnije sam shvatio da su to motocikli poispadali s prikolice koju vidite:nuts:
Bilo je to u jeku sezone, učas se stvorila ogromna gužva i hitne službe su mogle doći tek nakon skoro pola sata.
Ljudi koje vidite sa aparatima za gašenje sami su ugasili požar na crnom autu i napravili sve potrebno prije dolaska hitne. Svaka im čast!

Dakle još jednom, cesta NIJE pista!

·
Worldwide
5,893 Posts
Pretpostavljam da je ovaj na krovu audi...10tka od mene...Neobicna, sumnjam da cemo vidjet nesto takvo vise...:cheers:

1 - 6 of 6 Posts
Status
Not open for further replies.