SkyscraperCity Forum banner

[Garwolin] Inwestycje

4225 Views 4 Replies 3 Participants Last post by  PawelOtfinowski
Temat zajmujący się inwestycjami w Garwolinie i powiecie garwolińskim:cheers:
1 - 5 of 5 Posts
"W Szpitalu Powiatowym w Garwolinie, w sobotę 18 listopada otwarto pracownię hemodynamiki. Wśród gości, którzy przybyli na otwarcie był m. in. minister zdrowia Konstanty Radziwiłł."

https://egarwolin.pl/artykul/hemodynamika-w-garwolinie/312852
3
Zaktualizuję trochę temat:

Przemysł, Handel i usługi:


PSB Mrówka


Kuriergarwolinski.pl said:
Powierzchnia działki wraz drogami komunikacyjnymi, na której powstaje budynek to około 8000 m², a powierzchnia marketu to około 1500m² plus 250m² pomieszczenia biurowo socjalne. - Mamy plany rozwojowe. Mówiąc o biznesie patrzymy w przyszłość i myślimy o tym, co będzie za kilka lat. Są plany dotyczące dalszego rozwoju, ale na razie skupiamy się na jak najszybszym otwarciu. Aktualnie jesteśmy w końcowej fazie prac wykończeniowych i lada moment złożymy dokumenty potrzebne do odebrania budynku. Zakończenie prac nastąpi w lutym tego roku. Otwarcie jest uzależnione od uzyskania pozwoleń na użytkowanie. Chcielibyśmy otworzyć sklep już na wiosnę, bo dla tego rodzaju branży jest to najlepszy okres, ale dopiero po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie będziemy mogli rozpocząć towarowanie, co nam również zajmie kilka tygodni – mówi Zbigniew Cichecki.


Pasaż Kościuszki


Kuriergarwolinski.pl said:
Na działce przy ul. Kościuszki w Garwolinie, na której znajduje się budynek po Urzędzie Pracy, powstanie obiekt usługowo-biurowy z częścią mieszkalną. Inwestycję zrealizuje Spółka Pasaż Kościuszki, której prezesem jest Marcin Ochnik.

Powierzchnia usługowo-handlowa zamknie się w granicach 2500 m². Kubatura obiektu to 16 tys. m³. Na działce znajdzie się aż 60 miejsc parkingowych, w parkingu podziemnym i naziemnym. W części mieszkalnej będzie 6 mieszkań o powierzchni około 50-60 m² i jedno ok. 100-metrowe mieszkanie dwupiętrowe.

- Mamy już projekt i pozwolenie na budowę. Zakładamy, że realizacja inwestycji powinna rozpocząć się za rok, być może wcześniej. Decyzję o rozpoczęciu budowy uzależniamy od sytuacji na rynku budowlanym, która przekłada się na koszt inwestycji. Na razie wykonane zostały prace przygotowujące teren, m. in. wycinka drzew. Czeka nas jeszcze wyburzenie budynku po Urzędzie Pracy, który ma powierzchnię około 350 m². Prawdopodobnie zajmie się tym firma realizująca inwestycję - mówi Marcin Ochnik

Sklep instalacyjno-sanitarny


Kuriergarwolinski.pl said:
W połowie 2020r. ruszy budowa sklepu instalacyjno—sanitarnego przy skrzyżowaniu ul. Kościuszki i 3 Maja, o powierzchni około 1300m² i kubaturze 6 tys. metrów³. Dwupoziomowy obiekt zostanie usytuowany na działce o powierzchni 1400m².

Inwestycja będzie realizowana w dwóch etapach. W pierwszym etapie powstanie sklep o powierzchni około 700m². W kolejnym zostanie dobudowane kolejne prawie 700m². Do dyspozycji klientów będzie 20 miejsc parkingowych. Stanisław Piesiewicz po przeniesieniu sklepu z budynku, znajdującego się przy skrzyżowaniu ul. Zacisze z ul. Kościuszki zwiększy zatrudnienie o kilka osób.

Projekt budynku zrealizowało Biuro Projektowe Mały Domek z Garwolina.
Lechpol Logistics Park (Tatra Spring / Eurocash)
Kuriergarwolinski.pl said:
Tatra Spring rozszerza swoją działalność i zwiększa zatrudnienie. W najbliższym czasie zajmie cały obiekt, który dzieli w tej chwili z Eurocash. Dla firmy Eurocash nową halę buduje właśnie Lechpol Logistics. Lechpol także szykuje się do nowej inwestycji, która ruszy jeszcze tej zimy.

- Tatra Spring rozszerza swoją działalność. Zwiększa produkcję i zatrudnienie. W związku z tym niebawem przejmie cały obiekt dla siebie. My aktualnie budujemy nową halę dla Eurocasch o powierzchni 2200m² – mówi Zbigniew Leszek.

Prezes zarządu Lechpol informuje, że jego firma potrzebuje nowego miejsca na swoją działalność. Inwestycja ma ruszyć jeszcze tej zimy. Na razie Zbigniew Leszek nie chce zdradzać szczegółów przedsięwzięcia.
See less See more
  • Like
Reactions: 1
6
Aktualnie budowana Mieszkaniówka:
Ochnik Invest:
Pasaż Nadwodna


Osiedle Zamojskiego
Cichy Zakątek


Czan:
Osiedle Mickiewicza II etap
Apartamenty nad Wilgą


Yaniec Invest:
Osiedle Księcia Janusza

See less See more
  • Like
Reactions: 1
Mapka którą stworzyłem, fajnie ukazuje jak Garwolin się rozwijał przez ostatnie 60 lat. Na ostatnim slide widać wszystkie "W Budowie" w ostatnich kilku latach i dziś - kolor pomarańczowy:

See less See more
1 - 5 of 5 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top