Skyscraper City Forum banner

Biblioteka UG

1 - 20 of 76 Posts

·
Registered
1,556 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Okres budowy: 2002-2006
Kubatura budynku: 80 700 m3
Powierzchnia uzytkowa: 9 366 m2
Księgozbiór: 1,2mln wol.
Miejsca w czytelni: 500
Stanowiska komputerowe: 170

·
Registered
236 Posts
Nudzi mnie ten polski niby-high-tech. Niby fajna bryła, jednak monotonna, a te pociski urozmaicają ją na siłę, jak dla mnie efekciarskie. Ten srebrny metaliczny kolor to moim zdaniem też taka nowoczesność na siłę. Okienka nad tą szklaną częścią, to jakaś pomyłka. Dałem 5 za odwagę i za to, że nie jest taki tragiczny jak może wynikać z tego co napisałem.

·
Registered
4,513 Posts
Wygląda jak galeria handlowa. 6/10

·
Registered
1,535 Posts
Daje 9,5 bo nie podoba mi sie przyziemie z daleka wygląda jak czerwony granit a z bliska jak sklejka pobejcowana.

Respekt dla kolegi co napisał że to styl na siłe nowoczesny jakby tak dalej brnąć w ten tok myślenia to wieza eifla le defenes luwr i inne tego typu budowle swojego czasu były też na siłe nowoczesne.
Budynek ma nawiazywać bryłą do książki a te pociski to w myśli artysty są jej zakładkami.
Widać kolegę bardziej interesuja tynkowe repliki kamieniczek.

·
Registered
236 Posts
Daje 9,5 bo nie podoba mi sie przyziemie z daleka wygląda jak czerwony granit a z bliska jak sklejka pobejcowana.

Respekt dla kolegi co napisał że to styl na siłe nowoczesny jakby tak dalej brnąć w ten tok myślenia to wieza eifla le defenes luwr i inne tego typu budowle swojego czasu były też na siłe nowoczesne.
Budynek ma nawiazywać bryłą do książki a te pociski to w myśli artysty są jej zakładkami.
Widać kolegę bardziej interesuja tynkowe repliki kamieniczek.
Nowoczesność nie musi być równa jakości. Po prostu nie lubię podejścia nowoczesna architektura -> metaliczny kolor. Nowoczesna architektura w połączeniu z tradycyjnymi materiałami wygląda o niebo lepiej niż polski srebrny niby-high-tech.

·
Iroquois of Europe
9,895 Posts
Wygląda jak świeżo zbudowana fabryka.
6,5/10

1 - 20 of 76 Posts