SkyscraperCity banner

1 - 20 of 5039 Posts

·
Registered
1,418 Posts
Discussion Starter #1
Myśle, że w zwiazku z rozpoczęciem budowy wuzetki, a także zakresem inwestycji, zasługuje ona na osobny wątek.

·
Registered Abuser
2,361 Posts
A w którym miejscu robiłeś te zdjęcia?

·
Registered
1,418 Posts
Discussion Starter #3
japan said:
A w którym miejscu robiłeś te zdjęcia?
Między Jabłoniową - Leszczynową i Żródlaną rozłożyli się w kilku miejscach. Odcinek Leszczynowa - Źródlana jest utwardzony żwirem i widać jak droga będzie przebiegać.

·
Registered
917 Posts
Fajne zdjecia, ale czy moglibyscie napisac cos wiecej o tej trasie?
Dlugosc, parametry, moze jakas mapka?

·
Registered
4,080 Posts
Kurcze rozpoczeli roboty po cichu bez halasu robionego przez media.
Jezdze niemal codziennie AK, Jabloniowa czy Kartuska i nie zauwazylem nic.
Oj jak sie ciesze!

·
Registered
1,759 Posts
dominix - uznanie za czujność i refleks. Dzięki za zdjęcia. Myślę, że budowa tej trasy to powód do świętowania dla wszystkich nas. :D

·
A1, A6-berlinka muszą być
3,534 Posts

·
niezależny człowiek
1,680 Posts
Dzięki tej inwestycji Gdańsk zyzka bardzo dobre połączenie centrum miasta z obwodnicą zachodnią, przy okazji zmniejszy się ruch na trasie przez Pruszcz Gd. :cheers: naprawdę dobra wiadomość

·
MrBlackMagicHimself
3,255 Posts
Aż mi się wierzyć nie chce, że zbudowali coś a wy tu chłopaki nic o tym nie wiedzieliście?? Przecież na tym forum mogę się dowiedzieć o każdej 30-metrowej drodze w Bździowie Dolnym, a tu połowę POT wybudowali, a my nic?
Tak powinno być zawsze - budujemy, nie gadamy. 3M rulez.

·
Registered
640 Posts
bartosz_berlinka said:
A z budowanego to sam bym chciał zobaczyć. Choć widzę z okna miejsce nad WZ, to wybrać się tam jakoś mi ciągle nie po drodze.
teraz juz nie masz wyjscia. wlasnie dzisiaj sie zastanwialem czy wszyscy forumowicze maja tak daleko do WZ-etki ze nie ma fotek.
Teraz licze na Ciebie:) mozesz pojsc w weekend na spacer :)

·
A1, A6-berlinka muszą być
3,534 Posts
beczkarz said:
Teraz licze na Ciebie:) mozesz pojsc w weekend na spacer :)
Na pewno tam wkrótce trafię, spokojnie. Ale jutro to jadę na berlinkę. :)

·
Registered
5,771 Posts
ALESSANDRO said:
Aż mi się wierzyć nie chce, że zbudowali coś a wy tu chłopaki nic o tym nie wiedzieliście?? Przecież na tym forum mogę się dowiedzieć o każdej 30-metrowej drodze w Bździowie Dolnym, a tu połowę POT wybudowali, a my nic?
Tak powinno być zawsze - budujemy, nie gadamy. 3M rulez.
Trasa WZ to nie obwodnica południowa. Przebiega prawie równolegle do przyszłej południowej, ale przez środek miasta. Coś w rodzaju drogi średnicowej.

A tak BTW. Kiedy w ogóle zaczęto budowę WZ?

·
Registered
12,535 Posts
^^ na poczatku 80 lub koniec 70. Zdazyli ja pociagnac jedynie do Chelmu z Wezlem Sikorskiego. Ciagle brakowalo na nia kasy. Okazala sie za droga - robienie ogromnego wykopu zaraz na poczatku. Budowe przerwano w okolicach lat 90, gdy wiadomo juz bylo niemal na 100%, ze upadnie PRL ;) Pozniej wznowiono prace, chyba w 97' ?

1 - 20 of 5039 Posts