SkyscraperCity banner

1 - 20 of 122 Posts

·
Inwestor
2,627 Posts
bb78 - kocham Ciê za ta strone !!!!! - nigdy jej nie widzia³em - wreszcie cos o Gdañsku - Jezu zaj**** !!!!! :eek2: Oczywiœcie dane dot. pozosta³ych miast s¹ mo¿e nieaktualne i nie kompletne - ale to sobie darujmy .

Przyznac sie który z ch³opaków z forum z Trójmiasta to wykona³ !!!! Rex ?

·
nec temere nec timide
2,535 Posts
hehe, fajny link, dzieki ci!

ale ten komin co ma 250m (?!?) musi byc dosc cienki bo jeszcze nigdy mi w oczy nie wpadl :D

·
Registered
12,965 Posts
nie znaliscie tej strony?!?!! Kiedys chcialem podac link, ale balem sie, ze dawno ktos takowy zapodal :p

·
Registered
12,965 Posts
Ja mam kilka zdjec Olimpu ;)))) Chcecie?

·
Registered
12,965 Posts
Prosze bardzo :) Z gory przepraszam za moj aparat cyfrowy :D

·
Registered
12,965 Posts
Dodam jeszcze, ze zdjecia byly robione w bardzo roku ;)) PS taka mala ciekawostka: od strony balkonow odpada farba, po tym jak byl pozar na dachu banku na dole budynku ;) Bylo to krotko po remoncie elewacji:( Teraz znowu chca ja odmalowac, bo wyglada okropnie. Z tylu budynku widnieje ponadto napis "Kocham moja Pat". Poza tym caly budynek wyglada troche brudnawo :D

·
Registered
12,965 Posts
Originally posted by Earendil

hehe, fajny link, dzieki ci!

ale ten komin co ma 250m (?!?) musi byc dosc cienki bo jeszcze nigdy mi w oczy nie wpadl :D
Ja chyba kojarze, ktory to :) Jest rzeczywiscie wyyyysooooki :D

·
Krakus rodowity
5,162 Posts
Super strona !!!!!!!
¯e te¿ komuœ chcia³o siê to rysowac ! Gratulujê autorowi :) !

BTW:

Widzieliœcie tabelkê? Kraków na 3 miejscu w Polsce:rock: :banana2: :banana2: :banana: :pepper: :pepper: :cucumber: :carrot: :banana2: :banana: :banana:

4. Wroc³aw; Poznañ dopiero 6.
£ódŸ 7.

Brawo dla webmastera !!!:righton:

Hehe, tak siê tylko cieszê ;););).
Wiem, co to za tabelka;)

·
nec temere nec timide
2,535 Posts
Originally posted by Chris16

Ja chyba kojarze, ktory to :) Jest rzeczywiscie wyyyysooooki :D
no wlasnie, przejzalem pare fotek i znalazlem (to chyba ten):

·
nec temere nec timide
2,535 Posts
co do olympa:

niezabardzo on wyglada - ok, nigdy niebyl przepieknym - no ale to byly inne czasy :D . teraz by mogli mu fajna elewacje walnac... ale o ile sie nie myle to nalerzy on do jakiejs spoldzielni a to znaczy... bida :D

ps: dzieki za foty, chris

·
Registered
12,965 Posts
Originally posted by Earendil

co do olympa:

niezabardzo on wyglada - ok, nigdy niebyl przepieknym - no ale to byly inne czasy :D . teraz by mogli mu fajna elewacje walnac... ale o ile sie nie myle to nalerzy on do jakiejs spoldzielni a to znaczy... bida :D

ps: dzieki za foty, chris
Tak, do spoldzielni Wrzeszcz. Mieszkancy Olimpu domgaja sie od niej od dawna remontu, a ona ni ma pinidzy :( I tak wyglada jak wyglada Olimp :( Chcialbym, zeby kiedys w przyszlosci wyremontowali go calkowicie z zewnatrz np. oszklili ;)

·
Registered
12,965 Posts
Originally posted by Tom1968

Mi sie tez wydawalo, ze to ten. Zawsze go widzialem z kolejki i jest naprawde wysoki.
W nocy swietnie widac jak jest podswietlony. :)

·
Registered
12,965 Posts
Sorka, troche zle sie wyrazilem :p ma takie swiatelka na calym kominie, by samolot w niego nie uderzyl :) ale to tez fajnie wyglada :D

1 - 20 of 122 Posts