SkyscraperCity banner

2341 - 2360 of 2398 Posts

·
Registered
45 Posts
Z jednej strony czepiamy się nowej zabudowy a z drugiej strony mamy taki śmietnik na molo południowym, że aż w głowie się nie mieści. Gdynia, takie miasto a nie potrafi zadbać o najbardziej reprezentacyjną część nad wodą. Molo południowe wygląda jakby było częścią jakieś nadmorskiej wioski,albo co najwyżej Pucka/Ustki.

·
Registered
5,762 Posts
Z jednej strony czepiamy się nowej zabudowy a z drugiej strony mamy taki śmietnik na molo południowym, że aż w głowie się nie mieści. Gdynia, takie miasto a nie potrafi zadbać o najbardziej reprezentacyjną część nad wodą. Molo południowe wygląda jakby było częścią jakieś nadmorskiej wioski,albo co najwyżej Pucka/Ustki.
Molo Południowe jest poszatkowane na mnóstwo działek z jeszcze większą ilością właścicieli. Stąd ten burdel.

·
Registered
1,566 Posts
W związku z tym, że pamiętam czasy w których pod względem inwestycji, nie działo się nic, jakoś bardzo mi nie przeszkadza, to co tu powstało. Terenów do zagospodarowania mnóstwo, w całym Trojmieście, a syf który tam był po części znika. Dla mnie to zawsze na plus. A ktoś tu pisał o żabkach... Osobiście, moje pierwsze skojarzenie, jak patrze na aktualne zdjęcia to właśnie szyld żabki. Niestety, taki mamy patologiczny rynek (również nieruchomości). Ale ważne, żeby kolejne miejsca odzyskiwały życie. Czasem coś nie wyjdzie, ale są następne miejsca, gdzie może powstać coś ciekawego.

2341 - 2360 of 2398 Posts