SkyscraperCity banner
1 - 20 of 88 Posts

·
Registered
128 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Witam na forum.
Przegladalem zdjecia z roznych miast, ale nie znalazlem zadnych z Gdyni, wiec je zamieszczam. Nie sa mojego autorstwa, ale mysle, ze wam sie spodobaja :)

·
nec temere nec timide
2,535 Posts
Witam kolejnego forumowicza z 3City :cheers:

A zdjęć Gdyni jest tu już sporo (zwłaszcza przez Delfina ;)) ale że nie ma funkcji search nie dziwię się że nie znalazłeś :)

·
Banned
5,312 Posts
Ogladajac zdjecia zapodane przez Dzona, przyszlo mi cos na mysl....
Gdynia

Chicago

Witam na forum Dzon :D

·
Banned
5,312 Posts
Fakt, moglem ten skyline wyciac w PS ;) albo Gdyni cos dorysowac.

·
The Wealth of Nations
1,712 Posts
grzaniec z galicji said:
Ogladajac zdjecia zapodane przez Dzona, przyszlo mi cos na mysl....
Gdynia

Chicago

Witam na forum Dzon :D
Nie da się w tym przypadku powiedzieć" jeśli niema różnicy to po co przepłscać";) ;)

·
Krakus rodowity
5,208 Posts
Ostatnia fotka w pierwszym poście super! Normalnie żyć nie umierać!:)

·
Registered
128 Posts
Discussion Starter · #8 ·
Mikael said:
Ostatnia fotka w pierwszym poście super! Normalnie żyć nie umierać!:)
to redłowo, dosc ladnie sie prezentuje :)

ps. Imperial, czy to ten sam Imperial, z pewnego niefajnego forum o pewnej fajnej grze? ;>

·
Registered
4,080 Posts
To cos Inwest Komfortu to male klamstewko. Sprawia wrazenie, ze wszyscy maja widok na morze. Podejrzewam, ze tych budynkow, ktore widac to mniej niz 10%.
Ale Redlowo jest OK. I Gdynia tez. Nie chcialbym, zeby tu ktos mnie posadzal o atak na Gdynie. To jedynie atak na IK.

·
Registered
248 Posts
szyfel said:
To cos Inwest Komfortu to male klamstewko. Sprawia wrazenie, ze wszyscy maja widok na morze. Podejrzewam, ze tych budynkow, ktore widac to mniej niz 10%.
Ale Redlowo jest OK. I Gdynia tez. Nie chcialbym, zeby tu ktos mnie posadzal o atak na Gdynie. To jedynie atak na IK.
Ale Invest Komfort sprzedając mieszkania w tym kompleksie wcale nie twierdził, że będzie widać z nich morze. Dla miłośników morza IK miał inną propozycję ;)

·
Krakus rodowity
5,208 Posts
A gdzie słynne gdyńskie trolejbusy? :D

1 - 20 of 88 Posts