SkyscraperCity banner

Status
Not open for further replies.
21 - 40 of 2976 Posts

·
Registered
5,893 Posts
Panowie zacznijmy od tego, że same wizualizacje są tandetne-tak naprawde jak na razie nie wiadomo do końca jak projekt będzie wyglądać. Na razie jest to tylko sama koncepcja...i to bardzo ramowa- poczekajmy, aż firma projektowa coś przedstawi wtedy będzie sens wypowiadania się na ten temat.

·
....czyli Qba
2,912 Posts
4tReNt4 said:
których wizualizacjach? bo mówimy o tych gdzie są 4 duże trybuny, nie tak jak na poczatku tematu. mam nadzieje ze jak wyda sie tyle kasy, to przynajmniej bedzie dobrze zrobione.
W sumie wszystkie wizalizacje, ale dobrze napisal gdynianin8, poczekamy, zobaczymy, ocenimy.

·
Registered
937 Posts
spotkanie forumersów z Gdyni

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na temat o spotkaniu forumowiczów z Gdyni. Obgadujemy miejsce i czas spotkania. :cheers:

PZDR

·
The Ratizator™
4,501 Posts
Moze jeszcze tory zakopac i bedzie miejsce na stadion o liczbie miejsc 15-18 tysiecy?! :D

Co za propaganda! Niedlugo beda chwalili sie, ze gdy dostana 99% dofinansowania z UE, to za 14 lat postawia eleganckie szalety przy dworcu glownym :| Smiac sie, czy plakac...

·
Registered
937 Posts
WuMike said:
Moze jeszcze tory zakopac i bedzie miejsce na stadion o liczbie miejsc 15-18 tysiecy?! :D
To jest błąd w artykule. Stadion Arki ma być na ok 40 tys widzow.

·
Your brain controller
8,465 Posts
Wystarczy jeżeli te kratownice pomalują na jasno szaro to już będzie wyglądał lepiej niż ten arkowski mózgojebny granat.

·
Poznaniak:)
2,346 Posts
^Najpierw to muszą w ogóle coś zbudowac żeby potem to pomalować ;)

·
Registered
809 Posts
ziomek said:
znalazłem lepszą wizualkę tego stadionu:

tutaj całkiem fajnie to wygląda
Ja tu widzę sporą nieścisłość. Ten stadion na wizualizacji wygląda na conajmniej 20tys., tymczasem mówiło się o pojemności 13tys. 7tys to jest ogromną różnica przy tak niewielkim stadionie, nie wiem jak mozna sie pomylić o 1/3. nie rozumiem.

·
Registered
39 Posts
Ja mam cały czas nadzieję że ta wizualizacja to jest tylko taki projekt " z grubsza " a prawdziwy wygląd nowego stadionu zobaczymy po opracowaniu przez architektów. Niech on mieści 15 000 tyś ale żeby był naszą wizytówką jak ten kielecki.

21 - 40 of 2976 Posts
Status
Not open for further replies.