SkyscraperCity banner

,

1 - 20 of 21 Posts

·
Your brain controller
7,853 Posts
Discussion Starter · #1 ·

·
Registered
20,847 Posts
O ! Tilt – shift. Kolega kupił obiektyw, czy komputerkiem? - Brawo, ostatnio widziałem to na UK UPC, jak zawsze efekt bardzo pozytywny.

Gratulacje.

:cheers:

·
Your brain controller
7,853 Posts
Discussion Starter · #5 · (Edited)
Ja rozumiem, że oko to bardzo czuły narząd, ale nic nie leci. Zbadaj sobie krawędź budynku w centrum kadru i na boki od niego. Może to kwestia nierównej powierzchni pod twoim monitorem. ;)

·
bramaportowa.pl
11,057 Posts
Ja rozumiem, że oko to bardzo czuły narząd, ale nic nie leci. Zbadaj sobie krawędź budynku w centrum kadru i na boki od niego. Może to kwestia nierównej powierzchni pod twoim monitorem. ;)
... ależ z całym szacunkiem :) zaznaczyłem, że "pardąsik" bo wiem, że obiektywnie jest ok ale subiektywnie oko mi leci i nic na to nie poradzę - mam nadzieję, że oceny nie uważasz za niegodziwą ;)

·
Your brain controller
7,853 Posts
Discussion Starter · #11 ·
Po całej tej zabawie wrzucę pierwotną fotkę :)

·
Pijcie portera z BŁ!
18,195 Posts
TO nie jest makieta??

10. Nie może być inaczej. O ile to na serio nie jest makieta... :nuts:

·
Richelieu znad zapory
7,122 Posts
Nowa wersja Sim City? ;)
Niesamowity efekt makiety, jak by człowiek chciał to i tak to wrażenie jest silniejsze. Pięknie :cheers:
Oczywiście Dyszka :)

·
2,624 Posts
W obiektywie TS, w dodatku z lotu ptaka wszystko będzie wyglądało niezwykle. Mnie już same zdjęcia tą techniką na tyle nie ekscytują ,że właściwie spoglądam na nie bez większych emocji. Do tego trochę za ciemne + niepotrzebna ramka. I tak trafi do finału także nie bijcie ,że nie będę się rozpływał nad tym zdjęciem ;)

·
Registered
8,112 Posts
Nie wiem o co chodzi z tym zdjęcie ale większość daje 10 to i ja też :D

Chciałbym zobaczyć oryginał po konkursie do porównania.

1 - 20 of 21 Posts