SkyscraperCity banner

Jak się podoba?:)

• Total voters
    200
1 - 20 of 53 Posts

·
and we flew away
9,502 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
Oddanie: lato 2010
Projekt: Medusa Group
Wątek na SSC

Siedziba firmy doradczej Rödl & Partner. W części parterowej ma być restauracja. Sąsiedztwo będzie widoczne na fotkach - zaraz obok loftów :)

edit: aha, jeszcze info - na tych siatkach na dachu mają podobno pojawić się jakieś pnącza, ale to pewnie dopiero w przyszłym sezonie ;)

:cheers:

foto z 24.08.2010 cz.I (budynek):

i wnętrze:

foto z 24.08.2010 cz.II (wnętrze, zdjęcia robione w deszczowy dzień):

·
Registered
3,649 Posts
na 2gim zdjeciu w cz.I - niby fajnie ale to rozmieszczenie okien nie przemawia do mnie, plus szkoda, ze wszystkie okna nie są takie cienkie i podluzne... Ostatnie zdjęcie z cz.I... front budynku? ogólnie jestem na nie :( niestety nie gra mi to, okna, rozmieszczenie, robi wrazenie troche bunkra z dorobionymi oknami... za to 5/10
Ale widac, ze ozywi (chyba)nieciekawą okolice i wnetrza nieco ciekawsze więc +1
suma 6/10

·
and we flew away
9,502 Posts
Discussion Starter #5
Ode mnie i tu i dla loftów 10. Medusa to klasa, nie znajduję rzeczy, do której mogę się przyczepić. Bardzo odważnie minimalistycznie, pewnie wielu nie podejdzie - ale właśnie za odwagę dodatkowe punkty.
Do tego dochodzi wzorowe wykonanie, brak fuszerki. Razem z osiedlem Zawisza stworzył się spory kawałek zachodu.

·
I am the passenger
5,607 Posts
Niestety, mnie bardziej podobał się w wersji z zielonymi elementami, ale mimo to 9/10 :cheers:

·
Used Register
2,116 Posts
Elewacja od frontu - super. Od tyłu odrobinę gorzej. Wnętrza - absolutnie rewelacyjnie. W życiu nie spodziewałbym się, że to kiedyś powiem, ale ten goły beton wygląda fantastycznie. W sumie - jak przy loftach: 9,5.

·
Registered
939 Posts
Świetny jest ten goły beton wewnątrz, ogólnie rzecz biorąc projekt bardzo dobry, mimo rozmieszczenia okien :)
Przydałoby się coś zrobić z murem obok, bo wygląda szkaradnie :nuts:

·
and we flew away
9,502 Posts

·
Registered
634 Posts
10/10, po prostu świetny, z zewnątrz i wewnątrz.

Swoją drogą, albo u mnie coś z przeglądarką/internetem nie halo, albo Medusa Group ma tragiczną stronę internetową :D

1 - 20 of 53 Posts