SkyscraperCity banner

Status
Not open for further replies.
3781 - 3800 of 4023 Posts

·
Registered
461 Posts
Zarezerwowano 1200 miejsc dla VIP plus gości miasta Gliwice i klubu, a mimo to zbrakło ich dla byłego prezesa Krzyżanowskiego, dla Jarka Kaszowskiego, który w Piaście grał od B klasy do ekstraklasy, dla Pawła Gamli i paru innych.

·
Registered
4,543 Posts
Właśnie nie wiem jak to jest. Ktoś mówił, że bilety dla nich są, ale nie wysyłano zaproszeń. Swoją drogą, żałośnie się to kończy. Być może to przez zamieszanie wokół otwarcia, ale traktowanie ludzi w ten sposób to powód do wstydu

·
Registered
461 Posts
Nikt nie miał zamiaru ich zapraszać. Zabrakło decydentom klasy, ale skąd mieli ją wziąć?

Jest to o tyle żałosne, że pamiętamy jak Krzyżanowski walczył o ten stadion i o to, żeby był to projekt Bremer. Wymyślano mu trudności administracyjne, przewlekano w czasie decyzje, mówiono, że projekt nic nie wart, że lokalizacja zła. Dzisiaj Frankiewicz w wywiadzie na InfoGliwice, mówi, że projekt dobry, funkcjonalny i należałoby go powielać. Żenada

·
Registered
7 Posts
Cześć Robert

Mówiłem Ci że z trollami się nie gada.

Po meczyku piwko w na rynku - jakby co " e.t. phone home" ;)

Bye
No nic nie napisał a jak myślisz po co montuje się monitoring i identyfikacje właśnie dla takich jak on bandytów/czy chuliganów.

Dzisiaj torcik - jutro łom - taki rodzaj człowieczka, który mieni sie kibicem Piasta, dla mnie tylko i wyłącznie chamem, nie wiem po kiego grzyba z nimi rozmawiają ich jest garstka, są głośni ale z nimi nie ma co dyskutować - nie ten poziom lub/i psychika.

pozdr.
Za takie dysputy w porządnym lokalu co najmniej został byś upomniany Panie jeden z drugim. Obrażajcie sobie kogo chcecie i kiedy chcecie we własnym gronie, a nie zmuszacie do czytania tych wypocin resztę użytkowników.

·
Registered
905 Posts
Musze przyznac ze wrazenia niesamowite niby bylo 9432 osoby ale chyba nieliczyli osob z wejsciowkami losowanymi i rozdanymi bo wolnych miejsc napewno niebylo ok 500 :p

·
Registered
makaron ze spirytusem
5,360 Posts
Oglądałem relacje w telewizji i musze przyznać, ze stadion prezentował się bardzo fajnie. Nawet komentatorzy byli bardziej zainteresowani stadionem jak grą ;p

·
Unregistered Non-User
918 Posts
Gratulacje! Widac ze mecz byl ekscytujacy. Mam nadzieje ze zobaczymy Was w Ekstraklasie niedlugo.

3781 - 3800 of 4023 Posts
Status
Not open for further replies.