SkyscraperCity banner

Status
Not open for further replies.
3821 - 3840 of 4023 Posts

·
Przyjaciel KM - Gliwice
7,560 Posts
Bez nich atmosfery na stadionie nie będzie choćby i przy wygranych 3:0 co mecz
Sorry, że zakłócę twoją romantyczną tyradę, ale dla mnie zwycięstwo w 100-procentach wystarczy, żeby mecz uznać za udany. Tak jak chodzę na film, a nie do kina, tak samo chodzę na mecz, a nie na stadion. Interesuje mnie więc to, co na boisku, a nie to co wokół niego. Co zaś się tyczy zależności pomiędzy dopingiem a wynikami, to Piast pokazał już kilka razy, że nie jest ona wcale taka oczywista (patrz dobra postawa na wyjazdach czy uratowany mecz z Bogdanką, gdzie od 0:2 - mimo braku zorganizowanego dopingu - doszli na 2:2).

PS. Nazywanie kogokolwiek chuliganem czy bandytą, ewentualnie życzenie mu zakazu za nazwanie viceprezesa "torcikiem" czy zapytaniem o drugi plan to już zwyczajne chamstwo i poziom rynsztoka. Ja też lubię go tak nazywać, a owego "tortu", którym dostał, na oczy nie widziałem.
Ty lubisz nazywać wiceprezesa Kołodziejczyka "torcikiem", a oaktrees lubi nazywać kiboli "bandytami". Oba zachowania są tak samo rynsztokowe, więc nie widzę powodu, żeby wytykać błędy tylko drugiej stronie.

Faktem jest, że tak ganiony przez was nowy marketing Piasta (za którego działania winą obarczaliście właśnie Kołodziejczyka) poradził sobie z tym meczem bardzo dobrze, więc - moim zdaniem - za wybryk z tortem należałoby teraz wiceprezesa co najmniej przeprosić.

·
Registered
106 Posts
To chyba musisz się szykować na takie "okropieństwo". Bo zapowiada się cała runda takiej ciszy. Czy brak dopingu sprawi, że Frankiewicz się zmieni? Nie sądzę. Kibice Legii przekonali się, że to nie tędy droga.

Ja mam nadzieje że kibice Piasta przejrzą na oczy i będą kibicować jak wczoraj.
Akurat tutaj piłka jest po stronie miasta - Wieczorka. Kibice po spotkaniu z Wieczorkiem, dotrzymali swojej części umowy, zobaczymy co zrobi vice.

Co do meczu to dla mnie największym minusem i bardzo przykrą sprawą było zachowanie Frankiewicza, za co dostał masę gwizdów z całego stadionu. Że rządzący nie potrafili chodź jeden dzień być po prostu ludźmi, gliwiczanami i schować swoje uprzedzenia, walkę polityczną i zaprosić najważniejszych ludzi Piasta po reaktywacji - Jarka i Pawła oraz Potockiego i Krzyżanowskiego. To miał być dzień Gliwic ale i Piasta a Ci ludzie to część i to spora tego klubu po reaktywacji.

·
Banneed
1,362 Posts
To moze jeszcze zapraszajmy wszystkich sedziow z Wroclawia.

Policjanci z Gliwic zatrzymali mężczyznę, który pomimo sądowego zakazu usiłował dostać się na mecz Piasta Gliwice. Sprawcy grozi teraz nawet 3-letni pobyt w więzieniu.

W sobotę przed meczem Piasta Gliwice-Wisła Płock policjanci zatrzymali 20-letniego gliwiczanina, który usiłował dostać się na trybuny stadionu. Mężczyzna wpadł podczas kontroli biletów, gdyż okazało się, że posiada on sądowy zakaz wstępu na masowe imprezy sportowe z udziałem gliwickiego klubu.

Po wykonanych czynnościach stróże prawa zwolnili sprawcę. Teraz może mu grozić nawet 3-letni pobyt w więzieniu.

·
Registered
556 Posts
@woytek
Fakt, brak zaproszeń to już jest żenada. Szkoda to nawet komentować.

PS. Jeszcze co do samej maskotki. Zastanawiam się, po zawraca się ludziom głowy jakimś konkursami? Kibice mieli wybrać.. to sobie "sami" wybrali :)

·
Registered
44 Posts
Sorry, że zakłócę twoją romantyczną tyradę, ale dla mnie zwycięstwo w 100-procentach wystarczy, żeby mecz uznać za udany. Tak jak chodzę na film, a nie do kina, tak samo chodzę na mecz, a nie na stadion. Interesuje mnie więc to, co na boisku, a nie to co wokół niego. Co zaś się tyczy zależności pomiędzy dopingiem a wynikami, to Piast pokazał już kilka razy, że nie jest ona wcale taka oczywista (patrz dobra postawa na wyjazdach czy uratowany mecz z Bogdanką, gdzie od 0:2 - mimo braku zorganizowanego dopingu - doszli na 2:2).

Z Tobą dyskutować to jak rzucać grochem o ścianę.Żadne argumenty ani racje innych nie docierają do Ciebie.Powinieneś podpisywać się nazwiskiem bo wiadomo kogo reprezentujesz pod tym nickiem.
Jesteś chyba jednym z nielicznych dla których atmosfera na stadionie nie ma znaczenia:eek:hno: . Pewnie nie przeszkadzałoby Ci oglądanie meczu nawet będąc jedynym widzem :lol: - pełen snobizm i zadufanie w sobie.
Już widzę jak wyglądałoby otwarcie stadionu i przyszła frekwencja gdyby nie stworzona przez tych których nazywasz "kiboli" atmosfera.
Zapytaj któregokolwiek piłkarza jeśli do Ciebie nie dociera jakakolwiek argumentacja innych,kiedy lepiej mu się gra i co go bardziej motywuje,cisza na trybunach czy głośny doping na stadionie.
Nie oczekuje żadnej odpowiedzi z Twojej strony bo znając co piszesz na tym forum i tak "wystrzelisz" z takimi "argumentami",że nic tylko powspominać czasy PRL-u

·
Registered
461 Posts
Były prezes Piasta Andrzej Potocki dał oświadczenie

Oświadczenie Andrzeja Potockiego
niedziela, 06 listopada 2011 14:14

Dzisiejszy mecz i inauguracja nowego stadionu przy ul. Okrzei powinny być świętem wszystkich ludzi, dla których Piast Gliwice jest częścią życia, dumą i źródłem pozytywnych emocji. Zwłaszcza dla tych, którzy podnieśli ten klub z upadku 14 lat temu i dołożyli swoją cegiełkę do dzisiejszej uroczystości.
Niestety, małostkowość, kompleksy i doraźne urazy spowodowały, że dzisiejsze święto próbuje się wykorzystać do załatwienia prywatnych porachunków w sposób budzący zażenowanie. Tym bardziej, że robią to ludzie, którzy na miejsce w historii GKS Piast dopiero muszą zapracować.

Na liście zaproszonych na mecz z Wisłą Płock nie znalazł się Jacek Krzyżanowski, prezes, który wprowadził Piasta do ekstraklasy, spełniając półwieczne marzenia kibiców. Zabrakło też wybitnych zawodników, których zasług dla klubu nie sposób przecenić. Mnie samego zaproszono telefonicznie w ostatniej chwili w sposób urągający elementarnym zasadom dobrego wychowania, prawdopodobnie w wyniku reakcji dziennikarzy.

W tych okolicznościach zmuszony jestem odmówić przyjęcia zaproszenia. Zobowiązuje mnie do tego elementarna przyzwoitość i lojalność wobec ludzi, z którymi miałem zaszczyt i przyjemność pracować jako prezes Piasta.

Andrzej Potocki
Były prezes GKS Piast

·
Registered
73 Posts
Wychodzi na to że całe te miejsce VIP zostało zbytnio przeszacowane. Na starym stadionie praktycznie nigdy nie zapełniło się w 100 % a sektor mniejszy był ze 3 razy niż obecny.
Zważywszy na atrakcyjność miejsca bo środek stadionu,może tak połowę tą dolną część trybuny oddać normalnym kibicom i po łysinie.:cheers:

·
Registered
50 Posts
Taka myśl na koniec dnia mam takie pytanie retoryczne gdzie są wszyscy ci, którzy uważali że mecz otwarcie z "jakąś" mierną drużyną Wisłą to co najmniej marketingowy strzał w kolano.
Nie tylko tam pamiętacie:
http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35024,10301714,Dlaczego_w_gliwickim_klubie_nie_lubia_jaselek.html

I żeby było jasne nie oczekuje odpowiedzi - wczorajszy dzień pokazał kto miał racje.
I tak zwykle bywa ( a tutaj w szczególności) że nie lubi się tego kto ma racje.

ps
Dziękuje kibicom za fajny doping - nie musiałem synowi zatykać uszu ;), którego musimy się uczyć - może trzeba wykorzystać spikera np świetnie (choć trochę mało w czasie meczu) pana Sługockiego, ale końcówka była best

bye

·
Registered
50 Posts
Akurat tutaj piłka jest po stronie miasta - Wieczorka. Kibice po spotkaniu z Wieczorkiem, dotrzymali swojej części umowy, zobaczymy co zrobi vice.

Co do meczu to dla mnie największym minusem i bardzo przykrą sprawą było zachowanie Frankiewicza, za co dostał masę gwizdów z całego stadionu. Że rządzący nie potrafili chodź jeden dzień być po prostu ludźmi, gliwiczanami i schować swoje uprzedzenia, walkę polityczną i zaprosić najważniejszych ludzi Piasta po reaktywacji - Jarka i Pawła oraz Potockiego i Krzyżanowskiego. To miał być dzień Gliwic ale i Piasta a Ci ludzie to część i to spora tego klubu po reaktywacji.
Co to znaczy że kibice ze stowarzyszenia dotrzymali swojej części umowy tzn konkretnie co, a co Wieczorek miał niby obiecać a nie zrobił.

Widać jesteś dobrze poinformowany więc napisz - wtedy rozliczymy Wieczorka.

Piszą tutaj członkowie stowarzyszenia więc niech napiszą co i jak.

bye

3821 - 3840 of 4023 Posts
Status
Not open for further replies.