SkyscraperCity banner
1 - 15 of 15 Posts

·
Call me grizzly ;)
1,429 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Wybrałem się dzisiaj na dosyć męczący;) spacerek wzdłuż ulicy Andersa, Tadeusza Kościuszki i Łabędzkiej. Odwiedziłem też pare ciekawych uliczek dookoła. Oto co zobaczyłem:D:D

Skrzyżowanie Andersa/Styczyńskiego

Ulica Owsiana

Skrzyżowanie Andersa/Daszyńskiego/Kościuszki

Początek ulicy Kościuszki

Szpital Miejski

Wzdłuż ulicy Kościuszki
[img]http://img.photobucket.com/albums/v334/Misiek/Niecodzienne_Gliwice/Obraz009.jpg

Na I-szym planie Biblioteka Miejska, w oddali Sąd Okręgowy

Aleja Korfantego

Ulica Zawiszy Czarnego

Ulica Zygmunta Starego

Sąd Okręgowy

i ponownie Kościuszki...
[img]http://img.photobucket.com/albums/v334/Misiek/Niecodzienne_Gliwice/Obraz041.jpg

Ulica Andersa

Ulica Kosynierów

Alejka w parku

Jedne z gliwickich wieżowców ;) przy ulicy Andersa

Domki szeregowe przy ulicy Łabędzkiej

Ulica Złota

Ulica Łabędzka

TESCO przy ulicy Łabędzkiej

GM Opel

Kuniec...miejsca zapewne mniej ciekawe niż centrum, ale warte pokazania ;)

Pozdr

·
Registered
177 Posts
Szkoda ze nie ma zdjęcia skrzyżowania andersa i styczyńskiego ale w stronę zatorza. Jest tam genialny widok na stojący na górce kościół Bartłomieja.. wygląda wtedy jak Jasna Góra! :) Ale poza tym bardzo fajna fotorelacja, okolice Andersa, część po stronie Kwiaciarni Róży to świetna dzielnica :)

·
Call me grizzly ;)
1,429 Posts
Discussion Starter · #3 ·
snieg said:
Szkoda ze nie ma zdjęcia skrzyżowania andersa i styczyńskiego ale w stronę zatorza.
To zdjęcie było robione w stronę zatorza, tylko żeby uchwycić Kościół Św. Bartłomieja to musiałbym przystanąc na przejsciu dla pieszych:D, ruch był duży - nie chcialem ryzykować :colgate:

Dzieki za komentarz ;)

BTW: w okolicy jest bardzo dużo drzew wzdłuż chodników, dlatego niektóre budynki nie są widoczne w całości ;)

·
...
12,158 Posts
no właściwie to co ty napisać :D
fajne macie Tesco
;)

ps. piękne miasto
ps. istnieją jakieś zdjęca z góry?

·
.........................
1,147 Posts
Bardzo ciekawe kamienice, ulice w dobrym stanie, miałem okazje wiele razy robić zakupy w TESCO na Łabędzkiej, i nie zawsze mam dobre wpomnienia ;)

·
Call me grizzly ;)
1,429 Posts
Discussion Starter · #6 ·
Raine said:
no właściwie to co ty napisać :D
fajne macie Tesco
;)

ps. piękne miasto
ps. istnieją jakieś zdjęca z góry?
Dzieki ;) Co do zdjęć - poszukam :D

·
Call me grizzly ;)
1,429 Posts
Discussion Starter · #7 ·
Andrzej4001 said:
Bardzo ciekawe kamienice, ulice w dobrym stanie, miałem okazje wiele razy robić zakupy w TESCO na Łabędzkiej, i nie zawsze mam dobre wpomnienia ;)
Dokładniej, dokładniej prosze ;):D

·
Call me grizzly ;)
1,429 Posts
Discussion Starter · #8 ·
Zdjęcia z sieci...co prawda nie wszystkie z lotu ptaka, ale za to z wieży kościoła ;)

to jest dosyć stare...

a te są chyba świeższe...

Rynek

i mały wycinek Centrum

i inne...

·
Projekt Inwestor
9,178 Posts
Fajne zdjęcia, ciekawa i miła dla oka architektura, drogi przeciętne, w sumie bardzo fajne miasto :)

·
and we flew away
9,665 Posts
To fakt, ale chciałbym już zobaczyć koparki choćby na zachodnim odcinku obwodnicy ;)

Tak btw to niestety prawdziwą porażką gliwickich przedmieści są blokowiska - nie sam fakt ich istnienia, ale rozplanowanie, jakość i wysokość bloków... (może oprócz Sikornika i Trynku, które są całkiem przyjemne ;))... te miejsca nie mają klimatu, a aż by się prosiło postawić tam kilka wież niezłej klasy, choćby jak te 12 piętrowe na Bogucicach, o os. Tysiąclecia nie wspominając. Gdyby jeszcze te długie płytowce na Waryńskiego były ułożone w ciąg (równolegle do ulicy), a nie w harmonijkę :bash:

PS chociaż co do Waryńskiego to trzeba przyznać, że w nocy z DK88 tworzą fajny skyline ;)... ale nic nie przebije nocnego wjazdu do miasta od strony Bojkowa... ahh, wieże Sikornika i Trynku wymiatają :D

1 - 15 of 15 Posts