SkyscraperCity banner
1 - 20 of 254 Posts

·
szellem
543 Posts
Discussion Starter · #1 ·
fajnie by bylo jakby przykleic ten watek. mysle ze warto.

1.tutaj wrzycamy tylko zrobione budynki i ogloszenia kto co robi. prosze was, zadnych innych postow.

2. budynki robimy przy wylaczonym "terrain".

3. nie tworzymy na razie swoich blokow,na osiedlach. skupiamy sie na centrum, srodmiesciu i bliskiej (rosnacej) woli.

4. wszelkie dyskusje i opinie wrzucamy w drugi watek!!

·
Somewhere Back In Time
7,459 Posts
Fajny pomysł...amerykańskie miasta świetnie wyglądają w 3d...następna będzie Warszawa...super!..będę Wam kibicować :)

·
Registered
278 Posts
ej jak właczam te budynki zeby je zobaczyc to mi jakis blad wyskakuje a sketch upa mam wlaczonego , co jest grane???

·
Somewhere Back In Time
7,459 Posts
^^ mi chodzi bez problemów...3d jest świetne..jakby się tam było...szkoda żw elewacje nie odtworzone ale wtedy to trzeba by kopma nie z tego świata żeby dziłało:)

Parę screenów dla Zonca:

Nowy Jork...

po lewej u góry strefa zero...

widok na strefę zero:

to okrągłe to Madison Square Garden..a dalej ...no to chyba wszyscu wiedzą...:) :

A teraz Filadedfia...akcja "Bajer z Bel Air"..ehhh..lubiłem ten serial..widok na downtown:

Siedzę w tym google już trochę...Boże to mnie porwało...ale są tu w 3d wszystkie duże miasta USA...więc jestem usprawiedliwiony...

·
Registered
278 Posts
kurcze a mi google eatrh nie chce załadowac obrazu terenu do sketch upa !! :(

·
Registered
278 Posts
moje 3 wieżowce z Dubaiu !!!

i co jak się podobają?? sry za off topic.

·
Registered
1,363 Posts
chętnie pooglądam sobie kiedys warszawe 3d w GoogleEarth.. jazda jazda chlopcy i dziewczeta do roboty :D ja nic niestety nie zrobie, komp się zepsuł, tata sprowadzil jakeigos z pracy ale tutaj nie mogę nic instalowac. ;(

·
Registered
278 Posts
okej juz mi wszystko pieknie chodzi !! co tu takie pustki???daauyi zrobiłeś jakieś nowe budynki warszafki?? i daj je na 3d warehouse search !!!! prosze!!! nie pytaj czemu

1 - 20 of 254 Posts