SkyscraperCity banner

7061 - 7080 of 7131 Posts

·
Registered
67,211 Posts
Jak już wzięliście z Poznania pomysł na kolor MPK czy zielone torowiska to i tramwaje mogliście wziąć a nie mi tu romansować z Bydzią ;).

·
Registered
26,170 Posts
Discussion Starter · #7,067 ·
1440_Cerkiew p.w. Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy_III

Prawosławna świątynia na drodze z Wieprzyc do centrum Miasta

1440_1
Charakterystyczna bryła wyznacza zachodni koniec Osiedla Słonecznego (2015 r.)

1440_2
Tramwajem po zbawienie

1440_3
Widok zza Kanału Ulgi

1440_4
Spojrzenie z góry. W tle Warta i linia kolejowa

1440_5
Z zielonym w tle

1440_6
Cerkiew w sosie miejskim

·
Registered
26,170 Posts
Discussion Starter · #7,069 ·
Jak już wzięliście z Poznania pomysł na kolor MPK czy zielone torowiska to i tramwaje mogliście wziąć a nie mi tu romansować z Bydzią ;).
Poznaniak nigdy nie powie że Bydgoszcz to Bydzia. Ale i tak oddawaj żyrandol.
Próbowałem - @Pawelski idzie w zaparte.. Postulat zwrotu Międzychodu też nadal aktualny.
Mistrzowskie, piękne, wspaniałe....ekstra ujęcia szacun, piękno w pełnej krasie :cool:
Dzięki. :) Strach pomyśleć co to będzie jak będą 3-4 linie zamiast jednej
Solaris nie jest już Polską marką, PESA jeszcze tak :)
Mamy Tramwaje Narodowe! ;)

·
Registered
26,170 Posts
Discussion Starter · #7,070 ·
1441_ul. W.Sikorskiego_XL

Przeskoczę Al. 11 Listopada i zacznę serię z ul. Sikorskiego

1441_1
Zachodni koniec ul. Sikorskiego, który uniknął remontu. Wymiana torowiska przez lokalny MZK

1441_2
Frgament ulicy z dużą ilością dziur i chaosu urbanistycznego

1441_3
Pierzeja nie nie przytłacza wielkomiejskim blichtrem

1441_4
Oficyna

1441_5
Zdjęcie sprzed 5 lat - nie wymaga aktualizacji

1441_6
Poczatek wyremontowanej części ulicy

·
Registered
26,170 Posts
Discussion Starter · #7,071 · (Edited)
1442_ul. W.Sikorskiego_XLI

Kolejny odcinek ul. Sikorskiego - po przebudowie

1442_1
Zachodni poczatek końca Przedmieścia Młyńskiego

1442_2
To samo miejsce wieczorem. Na facebboku żale, że te nowe lampy to jednak nie to samo co żółte sodówki...

1442_3
Wieczorna przejażdżka kanionem

1442_4
Relikty lat 70-tych

1442_5
Oleńka

1442_6
Kamienice

·
Registered
67,211 Posts
Poznaniak nigdy nie powie że Bydgoszcz to Bydzia.
^^
Taki ze mnie "prawdziwy poznaniak"
. Żona Braciszka, kuzynostwo, fajne wspomnienia - dużo mnie łączy z Poznaniem vol. 2 - oj, przepraszam z Bydgoszczą.

Ale i tak oddawaj żyrandol.
^^
A przyjeżdżajcie i weźcie sobie!
Stawcie tylko czoła Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych, Generalnemu Dowództwu Sił Powietrznych, eskadrze F-16 i kontyngentowi amerykańskiemu - niech się żołnierzyki wykażą! ;)

·
Registered
26,170 Posts
Discussion Starter · #7,073 ·
A przyjeżdżajcie i weźcie sobie!
Stawcie tylko czoła Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych, Generalnemu Dowództwu Sił Powietrznych, eskadrze F-16 i kontyngentowi amerykańskiemu - niech się żołnierzyki wykażą! ;)
Od razu widać że to porządny żyrandol skoro takie siły zmobilizowano by go bronić
Porządny niemiecki żyrandol ;)

·
Registered
39 Posts
No no nie spodziewałem się...po ostatnim sztosie z tramwajami myślałem, że sobie pewnie teraz poczekam na kolejne takie..., a tu proszę w blasku Słońca, cieniu "Rolnika", pod piękną siecią pajęczą trakcji mijają, się dwa najpiękniejsze tramwaje w Polsce :cool: ...oj ciężko będzie dzisiaj zasnąć:sneaky:

·
Registered
39 Posts
Ależ to była dobra decyzja (y) Teraz jeszcze zostaje do zrobienia Wełniany Rynek... Nie do końca podoba mi się ta koncepcja Woonerfu, wydaje mi się że całkowite pozbycie się aut byłoby korzystniejsze dla rozwoju życia w rynku....ogródkowo, pubowo, barowego :cool:

·
Registered
67,211 Posts
1443_1
Miejska dynamika
^^
Sprytnie! Nie użyłeś zastrzeżonego znaku towarowego - pojęcia: krzywaczka i już nie ma plagiatu, ani podstawy do roszczeń licencyjnych! ;)

·
Registered
26,170 Posts
Discussion Starter · #7,078 ·
Ależ to była dobra decyzja (y) Teraz jeszcze zostaje do zrobienia Wełniany Rynek... Nie do końca podoba mi się ta koncepcja Woonerfu, wydaje mi się że całkowite pozbycie się aut byłoby korzystniejsze dla rozwoju życia w rynku....ogródkowo, pubowo, barowego :cool:
Utworzenie dużej itrefy pieszej w centrum Starego Miasta to świetna i oczywista decyzja (chociaż przydałoby się więcej zieleni na Rynku) - powoli cichną kuriozalne głosy protestu. Mieszkańcy głosują nogami i mają w dupie wyroki facebookowych ekspertów od wszystkiego
Sprytnie! Nie użyłeś zastrzeżonego znaku towarowego - pojęcia: krzywaczka i już nie ma plagiatu, ani podstawy do roszczeń licencyjnych! ;)
Jestem jak Chiny - ukradłem, udoskonalę i sprzedam pod własną nazwą ;)

·
Registered
67,211 Posts
Jestem jak Chiny - ukradłem, udoskonalę i sprzedam pod własną nazwą ;)
^^
A ja jestem jak Unia - wymyślę normy, stwierdzę brak ich przestrzegania i nałożę karę
.

·
Registered
12,571 Posts
No nowa infra tramwajowa jak i same nowiuteńkie tramy dodają parę + do miejskości :). Dobrze to zaczyna wszystko wyglądać.

7061 - 7080 of 7131 Posts