SkyscraperCity Forum banner

[Gorzów Wlkp.] Inwestycje Realizowane

4860 Views 6 Replies 5 Participants Last post by  pauletta
17
Witam. Przedstawię Wam małą prezentacje o Gorzowie, bo tak jakoś zauważyłem, że ludzie trochę mało o inwestycjach w naszym mieście piszą. Pełen podziwu dla Waszych miast postanowiłem dodać par rzeczy od siebie a później już na bieżąco dodawać ciekawostki:)

Zacznę może od przystani wioślarskiej naszego AWF. Przystań ta spaliła się, a teraz kosztem 10 mln złotych zostanie odbudowana, i to jak odbudowana... na razie tylko 3 wizualizacje, a jutro porobię parę zdjęć:)A teraz biblioteka wojewódzka, pnie się w górę. Kosz to ok 40 mln zł. Jesteśmy również pełni uznania dla firmy SKANSKA, z Wrocławia, która realizuje projekt bardzo konsekwentnie mimo bardzo trudnego podłoża! Poniżej wizualizacje i jakieś fotki:)I fotki...
A teraz Galeria ASKANA. Dość duża Galeria, ciekawa architektonicznie, mimo wszystko. I znowu parę wizualek a potem fotki. Wieża i kapliczka to pozostałość po zakładach mięsnych. Jest to zabytek, który zostanie wkomponowany w całość....www.galeria-askana.pl .I fotki...
Q Hotel i Południowa część ASKANY. Drogi również w budowie, ale partiami bo inaczej miasto już by nie wytrzymało...ale o tym później.A tutaj zachodnia część, i drogą miejska w stronę Szczecina, również czeka na przebudowę od przyszłego miesiąca [sic!]


Ok to na razie tyle bo się śpieszę:) Później dorzucę fotki z innych inwestycji.
I mam nadzieje, że za lat parę cała Polska będzie cieszyła się ze swojego wyglądu a nie tylko poszczególne miasta.
Pozdrawiam:)
See less See more
1 - 7 of 7 Posts
zajebiscie ze gorzow zaczyna wreszcie budowac ;]
kilka lat temu jak przyjezdzalem do gorzowa to zbytnio nic sie nie dzialo, a teraz gdzie nie spojrzysz to cos sie zaczyna dziac
Dzięki za zdjęcia, o Gorzowie trochę cicho a jak widac sporo fajnych rzeczy się buduje.
Potrzeba czasu...

Potrzeba czasu, jesteśmy największym miastem województwa a zostaliśmy trochę przez historię skrzywdzeni. Postaram się przedstawić te miasto w jak najlepszym świetle, potrzebuje tylko trochę czasu na fotorelacje i przekazanie projektów z naszych budów. Mam nadzieje, że Ci z Was, którzy mieli gorsze zdanie o naszym mieście bądź nie mieli go wcale , będą mieli pozytywną opinię:)
2Nowy Salon Volkswagena. Jak twierdzą gorzowianie, to inwestycja już pod nowe osiedla, które będą tutaj budowane. W tych okolicach stanie również fabryka TPV Technology, ale o tym w innym wątku. Obiekt znajduje się vis a vis TESCO na Myśliborskiej/ ul. Szczecińska.
See less See more
teraz czas na lotnisko :) "Zdaniem prezesa Korolewicza, gdyby na przestrzeni kilku następnych lat udało sie wybudować lotnisko, to fakt ten, znacząco wpłynąłby na atrakcyjność regionu gorzowskiego dla inwestorów. Gdyby do końca roku udało sie zgromadzić całą dokumentację i rozstrzygnąć przetarg, budowa mogłaby sie rozpocząć wiosną przyszłego roku.

Autor: Elżbieta Kobelak RMG 95,6"

Obawiam sie jednak ze minie sporo czasu zanim sie doczekamy realizacji projektu, bo wladze miasta nie wykazuja dostatecznego zainteresowania tematem. Wyklad Pani prezydent "o wszystkim i niczym" na konferencji dotyczacej lotniska jest tego dowodem. poczekam zobaczymy:)
1 - 7 of 7 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top