SkyscraperCity banner

2541 - 2548 of 2548 Posts

·
Registered
Joined
·
4,741 Posts
Rano tramwaje będą wyjeżdżały z zajezdni torem bardziej oddalonym od remontowanego wiaduktu, a wieczorem tym samym torem mają wracać. Tramwaje są dwukierunkowe więc nie potrzebują pętli. Tor bezpośrednio przy remontowanym wiadukcie ma pozostać wyłączony z użytkowania.

Edit:
Z gorzowianina:
"Wyjazdy tramwajów z zajezdni na Wieprzycach będą odbywać się torem północnym jako przejazdy techniczne, bez możliwości korzystania przez pasażerów, natomiast zjazdy do zajezdni oznaczone zostaną w rozkładzie jazdy i będą udostępnione dla pasażerów."
 

·
Moderator
Joined
·
73,481 Posts
 

·
Registered
Joined
·
22,677 Posts
FP Gorzów Codziennie:
 

·
Registered
Joined
·
22,677 Posts
^^Nie rozumiem, raz piszą, że :
przebudowa ul. Dworcowej wraz z torowiskiem zostanie wykonana w ramach realizowanego przez miasto projektu "System zrównoważonego transportu miejskiego w Gorzowie".
Wygląda, jakby budowa była "pewniakiem" w ramach obecnego całego projektu (juz wiedzą jakie koszty całego projektu bo poszczególne zasadnia są zrealizowane czy skończą wkrótce jak Chrobrego).

A po chwili piszą jakby kasy nie było i jeśli się znajdzie to zrobią:
Jak tylko władzom Gorzowa uda otrzymać się dofinansowanie, wówczas zostanie ogłoszony przetarg na budowę węzła przesiadkowego i przebudowy ul. Dworcowej. Rozpoczęcie robót budowlanych planowane jest w 2021 roku.
 
2541 - 2548 of 2548 Posts
Top