SkyscraperCity Forum banner
1 - 14 of 14 Posts

· Banned
2,331 Posts
А вече повтърдено ли е,че със сигурност сградата ще е 120м? Аз лично се надявам да не е потвърдено,защото може пък да е 130м :D

· Banned
2,331 Posts
Ами и 123м не са малко,долу горе колкото Капитала.Да не забравяме,че можеше пък да е и 100м :D Но само не разбрах защо ни предлагат вече построен проект :? щом ще бъде голяма инвестиция да бяха измислили друга,не че тази не е хубава,но все пак.. ;д

· Banned
2,331 Posts
До колко това е сериозно, чак не ми се вярва, че Аскоденица ще се събаря. Аз съм малко скептичен, с това изобилие на жилищни и офис площи. Другото, което чух оня ден, е че ЕЦЕ със Комфорт щели април месец да размразяват проекта Europe Tower. Някой май си пуска кьорфишеци да се радваме тук.
Те Erope Tower от както е замразен,до сега поне 3 пъти все го размразяват :D

· Banned
2,331 Posts
Проектът е готов и е на 26 етажа. Много е елегантен и силуета му не се натрапва. Но едно от най-хубавите неща е че скрива грозния грамаден калкан на Крит
Щом казваш,че е елегантен,значи си го виждал.Ако имаш възможността,снимай го и ни осведоми за вида му :D

· Banned
2,331 Posts
Много надолу е слезнала тази тема,та реших да я кача малко...:D
Иначе нищо ново ли няма относно проекта?

· Banned
2,331 Posts
Значи проекта ще се строи.Така ли да го разбираме? Щом съветват хората да освободят помещенията и ще се събарят,значи започват проекта.
Самоче не мога да реша,кое е по-добре.Да се съборят всички тези неща и да се построи небостъргача или по-добре без небостъргач,но тези постройки да си останат там.

· Banned
2,331 Posts
Стига расизъм във форума. Точно големите индустриалци в Турция са светски настроените и няма някаква причина да ги мразим на историческа основа. А българските строители са не по-малко некачествени от турските

Грешиш.Турските строители с това са известни.Навсякъде що турчин го строи,със сигурност ще си остави ръцете.Те и китайците са придобили широка популярност с това.

· Banned
2,331 Posts
А тази сграда в близост до Милениума ли трябва да се намира?
Или ще е на съвсем различен край на София?

· Banned
2,331 Posts
То тази сграда и Милениума ще бъдат готови за нашите внуци,че ако не и за техните внуци.

• Like
Reactions: kevin87

· Banned
2,331 Posts
Може пък строежът да е започнал.Дълбае се,защото нали все пак е Каньон.Трябва да бъде и под земята.И все пак зависи каква окръжност е изкопа.

· Banned
2,331 Posts
Айде, няма ли да го почват? Нямам търпение!
Според мен държавата бави всичко.
Турците като кажат и започват да строят.Те действат бързо.
Тук се забавиха с мецеси,почти година.Според мен забавянето идва от държавата.

• Like
Reactions: ivochip

· Banned
2,331 Posts
Е,що да са залози.По-скоро е предположение,не е залог. :)
Иначе съм на 50% склонен да повярвам,че ще изпреваря Милениума.Турците строят бързо и като изградят 7-8 етажа отдолу вече започват да остъкляват.
Така,че може и да свършат преди Милениума.Или това ще е стимула Милениума да ускори темпото?Не знаем,ще видим. :)

· Banned
2,331 Posts
Старата снимка е много хубава.Панелките са доста прилични.И като не е толкова претрупано е красиво.
А сега там няма къде да падне игла.

• Like
Reactions: b0097
1 - 14 of 14 Posts