SkyscraperCity banner

Hm?

1 - 20 of 46 Posts

·
Let's go crazy !
2,993 Posts
Oczywiscie nadal nie dowiedzialem sie co w tym zdjęciu niektórych urzekło/co uznali za wartościowe, ale to pewnie tak samo jak sie nie moge dowiedziec co w moich urzeka/nie urzeka ;)

·
Registered
20,847 Posts
Na tym właśnie to wszystko polega. Spróbuj, a sam się przekonasz.
Wierz mi, że próbuję od dawna. :) Jednak to inna para kaloszy, stąd pomijam ten rozdział względem SSC. Mam chyba prawo?

Bez urazy, ale chyba zapomniałeś o cudzysłowach przy "sztuce" i "eksperymentach". Jeśli nie, to rozumiem, że wg Ciebie konkurs fotograficzny w naszym UPC ma polegać na tradycyjnym rzemiośle?
Zapomniałem. :)

Oczywiscie nadal nie dowiedzialem sie co w tym zdjęciu niektórych urzekło/co uznali za wartościowe, ale to pewnie tak samo jak sie nie moge dowiedziec co w moich urzeka/nie urzeka ;)
Mnie nie urzeka tło. Tytuł uważam za zbyt skomplikowany, mało "lotny". Jestem ciekaw czy fotografia powstała przypadkowo, czy to był zamierzony cel. Lekko urzekają mnie krople wody, bo kojarzą mi się z pałeczkami okrężnicy. :)

http://kopalniawiedzy.pl/reptile/m/23/1203158407_942034-b043d32bffc77cffda856b1f7e3e4e74.jpeg

:cheers:

·
A fe Silesia!
4,974 Posts
Discussion Starter · #18 ·
Wierz mi, że próbuję od dawna. :) Jednak to inna para kaloszy, stąd pomijam ten rozdział względem SSC. Mam chyba prawo?
Spokojnie, bez nerwów. Czy ja czegokolwiek Tobie zabroniłem lub też nakazałem czynić? Zachęcam tylko gorąco do prezentacji swoich dokonań(sojuza również)! Krytyka nie boli a zabawa jest przednia i edukująca ;)

·
Richelieu znad zapory
7,122 Posts
No no, zachęcamy henry :) Ja z ciekawością bym obejrzał twoje dzieła, mimo tego iż są pewnie lepsze od moich :D

1 - 20 of 46 Posts