SkyscraperCity banner

1 - 19 of 19 Posts

·
Moderator
19,079 Posts
Discussion Starter #1
-Only create threads for major projects and use the following pattern for the title:
Building name | height (m) | No. of floors | Status

-Since you have a dedicated subforum, there's no need to add "Varna|Варна" in each title as it's obvious where the project is located.

-In addition to project threads, you are free to open other threads on infrastructure, public transport, parks,a separate thread for the ports etc.

·
Moderator
19,079 Posts
Discussion Starter #3
Момчета и момичета, да не сте си направили форум за Варна някъде из българското пространство, че всички изчезнахте. И в Пловдив и Бургас не се реализират толкова проекти, но хората си пишат...а тук по един коментар на 3 дена.. :eek:hno::eek:hno:

·
Диване!
15,216 Posts
Момчета и момичета, да не сте си направили форум за Варна някъде из българското пространство, че всички изчезнахте. И в Пловдив и Бургас не се реализират толкова проекти, но хората си пишат...а тук по един коментар на 3 дена.. :eek:hno::eek:hno:
Аз се канех да пиша, обаче в темата за псувни след едно мореплавателско приключение по булеварда с патриотичното име 3-ти Март. Ама се въздаржах. Може и другите затова да не пишат тук - да не се ядосват.

·
Moderator
19,079 Posts
Discussion Starter #5
Аз се канех да пиша, обаче в темата за псувни след едно мореплавателско приключение по булеварда с патриотичното име 3-ти Март. Ама се въздаржах.
Какво, къде, как?

·
Registered
8,403 Posts
Аз знам, че ще има някакъв ремонт в морската, поне така са ми казали. Може да снимате всякакви строежи. Имаше един огромен хотелски комплекс до Варна, няма ъпдейт от месеци. Поне може да обсъждаме някои от проблемите в града, да се съживи темата.

·
Digital.Creation
4,117 Posts
Пускайте request-и за ъпдейти на обекти. Лично аз смятам, че в момента няма обекти във Варна със сериозен напредък от последния им ъпдейт тук, затова не си правя труда да излизам да снимам каквото и да е. Но ако някой желае да види нещо, да казва, а пък на който му е удобно от нас, може да отиде да поснима.

Иначе обсъждането на проблеми обикновено не дава никакви реални резултати, а само се разгорещяваме и се изпокарваме. Затова не си струва.

·
Registered
285 Posts
На мене ми е интересно какво стана с огромния хотелски комплекс в Карантината (до Аспарухово). Аз съм много далече оттам и не ми се занимава да ходя да снимам.

·
Digital.Creation
4,117 Posts
Varna South Bay ли? Ако питаш за него - нищо. Поредния замрял проект. Поне от web-камерите от обекта не се въжда никаква строителна дейност ( от над година насам ).

·
Registered
1,668 Posts
Относно Varna South Bay, точно днес влизах в сйта им и за мое учудване кипеше усилена дейност. В сравнение с предното ми посещение в сайта им (преди около 2 месеца), днес имаше нещо като бетонов възел и една бетон-помпа изливаше бетон.

·
Registered
8,403 Posts
Varna South Bay ли? Ако питаш за него - нищо. Поредния замрял проект. Поне от web-камерите от обекта не се въжда никаква строителна дейност ( от над година насам ).
Да, точно и аз за него говоря. Надявам се да се е съживил, както казвате, и скоро да го видим завършен.:cheers:

·
Varna The Best
929 Posts
Относно Varna South Bay, точно днес влизах в сйта им и за мое учудване кипеше усилена дейност. В сравнение с предното ми посещение в сайта им (преди около 2 месеца), днес имаше нещо като бетонов възел и една бетон-помпа изливаше бетон.
Изливат бетон защото пътя скоро може пак да пропадне ... имало много големи цепнатини

·
Registered
1,607 Posts
Съживил се е, защото наскоро пуснаха из магазините рекламни брошурки с обекта. Аз ходя там предимно вечер - на разходка по плажа на Аспарухово и един път охраната ми каза, че се работи, но много бавно и скоро се очаквало да се ускори дейността по обекта.

Но тея мнения не са за тази секция. Като цяло проблема на форума на Варна е, че липса Алекси. Аз лично всеки ден проверявам, но няма нови мнения, рядко се коментира. Естествено има си и причини, всичко в последната година замря, но както бях писал наскоро - дайте да го съживим тоя форум. Все да се подържа има материал. Не е малък гард Варна, проекти винаги е имало и ще има ;)

·
Кольо
913 Posts
И аз всеки ден по няколко пъти преглеждам форума, но не пиша... :)
Утре ако не ме мързи както днес, може да обиколя да снимам Кауфланд 3 и това което строят от долната му страна... Майка ми минала от там днес, но не видяла табела на долния строеж... :)

·
Digital.Creation
4,117 Posts
Бих искал да ви информирам, че от два дена съм пуснал новия си сайт, където съм отделил специален раздел за форума. По конкретно - по-важните снимкови репортажи, които правя за форума, ще качвам и там, като ги систематизирам по обект, място и дата. Смятам, че това значително би улеснило търсенето на мои снимки от даден обект, вместо търсене из контретните теми на форума, някои от които наброяват над 100 страници.

Сайта ми е на адрес http://mediar.hybridfire.net , а от над година стои и в подписа ми, водещ преди до стария ми сайт.

·
Moderator
19,079 Posts
Discussion Starter #16
Бих искал да ви информирам, че от два дена съм пуснал новия си сайт, където съм отделил специален раздел за форума. По конкретно - по-важните снимкови репортажи, които правя за форума, ще качвам и там, като ги систематизирам по обект, място и дата. Смятам, че това значително би улеснило търсенето на мои снимки от даден обект, вместо търсене из контретните теми на форума, някои от които наброяват над 100 страници.

Сайта ми е на адрес http://mediar.hybridfire.net , а от над година стои и в подписа ми, водещ преди до стария ми сайт.
Много приятен сайт. Браво :)

·
Registered
10,999 Posts
Браво Медиар. Като за не особено посветен в дебрите на информатиката мога да кажа, че сайта е лесен за ориентиране и приятен за окото!
:cheers:

·
ъхъ
2,498 Posts
Здрасти на всички,

Както вече сте забелязали, промените в нашия подфорум вече са налице. Това ще промени малко облика на секциите. Скоро ще има списък (един вид индекс) с теми, важни връзки за градовете и по-малките населени места от района, за насоки в отварянето на нови теми и т.н.

Честит нов раздел на регион Североизточен!

Нужната информация ще бъде добавяна постепенно, затова който има важни връзки или друга важна информация, моля да я каже, а ние ще подредим в последствие всичко в четлив и удобен вид.

Поздрави,
Модераторския екип

1 - 19 of 19 Posts