SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 24 Posts

·
Registered
Joined
·
1,458 Posts
Je tu zajem o Hdr fotky?
Nebo je to zbytecnost ktera vas nezajima?
Libi se vam hdr?
(Jestli tu podobne Tema uz je tak se omlouvam)

Priklad originalni fotky


Priklad Hdr


Fotka neni moje jen jsem se nudil a udelal Hdr efekt
 

·
Registered
Joined
·
102 Posts
Myslel jsem, že pro HDR stačí jedna fotografie ve formátu RAW a nebo 3 fotografie JPG s různými expozicemi, ale 100% jistý si nejsem.

Jinak ohledně HDR videa. Před časem se tady objevila HDR videa Brna (time lapse - časosběr), která vznikají nafocením řady statických snímků v daném časovém intervalu (řádově stovky až tisíce fotek), které se pak dají dohromady a vytvoří video. Sám jsem to nedávno zkoušel, z hodinového snímání jsem vytvořil asi 10 sekund dlouhé video, na každou jednotlivou fotografii jsem uplatnil HDR efekt (nejednalo se o pravé HDR, jen podobně vypadající efekt), takže výsledek vypadá trochu jako HDR video.
Video jsem umístil i na net, koho to zajímá, může se podívat. Bylo to focené obyčejným kompaktem s upraveným firmwarem, který umožňoval snímat automaticky snímky po každý např. 10 sekundách (intervalometr). Video zde: http://www.youtube.com/watch?v=Ji6nk9AJq34

Jinak HDR snímky se mi líbí, ale nic se nemá přehánět. Například výše uvedená motorka je fakt přehnaná...
 

·
Registered
Joined
·
1,458 Posts
Hdr si musi kazdy udelat sam do vkusu se ti nikdo netrefi, a na vic ne kazda fotka je na Hdr vhodna protoze musi mit perfektni kvalitu...Ale jestli chces videt jak hrozne by to hdr vypadalo na te tvoji fotce..tak to udelam (abys nerek ze ti to treba nechcu udelat)
 
1 - 20 of 24 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top