SkyscraperCity Forum banner
1 - 13 of 14 Posts

·
Velcro-what a rip-off!
7,166 Posts
Stari grbovi Bakra

Prikazuje grb crvene boje sa stiliziranim cvjetnim ornamentima, ova inačica nije česta rađena je prema Frankopanskim pečatnjacima.
Da se bar nađe neka bakrena učiteljica troll i veli "Djeco, tko ne reproducira vjerno grb, dobiva jedinicu za kraj godine" :D

·
Velcro-what a rip-off!
7,166 Posts
A kaj kazes na trenutacni grb? Ak pogledas s druge strane, ima napretka :)
A gle, ipak ste ga tolke godine imali te zadržali čak i nakon osamostaljenja, nekakva prilagodba bi možda bila bolje rješenje.
Znam da i većina u RH, recimo, nije(bila) zadovoljna s našim grbom, imamo gore sve od koze do slona.
Meni osobno je ovo genijalno rješenje

·
Velcro-what a rip-off!
7,166 Posts
^^
Ili to kaj ti veliš.. Iskreno, meni je bez one nakazne petokrake njihov grb bio ok, je da imal malo socijalistički štih, ali uz neke manje korekcije bi bio ajnc a..

·
Velcro-what a rip-off!
7,166 Posts
^^
Po n-ti put, NO ĆIRILICA na ovom podforumu, pogotovo ovakvi traktati :dead: Ako imaš kaj za napisati napiši na latinici. Ne znam zašto je tako teško shvatiti da nas većina ne zna i ne čita to pismo, pogotovo mlađi koji i jesu pretežito korisnici foruma :eek:hno:

·
Velcro-what a rip-off!
7,166 Posts
а ti štovаni kolegа, kаndа voliš grboslovlje? kаk ti se čini Dаvor Zovko, meni je jedаn od omiljenih herаldičаrа, skoro dа je rаvаn Mаrku Fopoliju :)
Volim, volim, Zerg je na mene prenio ljubav prema ličkoj heraldici pogotovo :D
Evo recimo obitelj Orešković mi ima mrak grb, meni je prabaka djevojački se tak prezivala. :yes:

1 - 13 of 14 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.