SkyscraperCity Forum banner
101 - 120 of 1764 Posts

·
Registered
Joined
·
11,379 Posts
^^
Mos ndoshta...Nejse,deri ne shpjegimin e te madhit Kastriot Myftaraj
....keto ngelen thjesht hamendesime....

Nje zot e di se c'projekte madheshtore bluhen ne koken e legjendarit Xhelal Mziu...
 

·
.......
Joined
·
7,786 Posts
Ka shume qytete ne Shqiperi me stema akoma me skandaloze se ato siper. Stema e nje qyteti s'duhet te jete ne asnje menyre pikture 3-dimensionale abstrakte. Sidomos per kohet e sotme kur dizajni i mire vazhdon te thjeshtezohes dita dites.
 

·
.......
Joined
·
7,786 Posts
Logo e tanishme e PDSH-se permban tre gabime te papranueshme ne dizajnin e shqiponjes:

1)Trupi i shqiponjes eshte i holle
2)Shqiponja nuk ka sy (te pakten ne shumicen e imazheve ku shfaqet logo ne internet)
3)Krahet nuk kane 9 pupla sic duhet te kete flamuri shqiptar
 

·
Registered
Joined
·
1,328 Posts
Logo e tanishme e PDSH-se permban tre gabime te papranueshme ne dizajnin e shqiponjes:

1)Trupi i shqiponjes eshte i holle
2)Shqiponja nuk ka sy (te pakten ne shumicen e imazheve ku shfaqet logo ne internet)
3)Krahet nuk kane 9 pupla sic duhet te kete flamuri shqiptar
What are you going to do about it? :lol:
 

·
.......
Joined
·
7,786 Posts
Tashi jam duke u mor me logot e tre partive te tjera ne parlamentin shqiptar: 1)Partia e Likes; 2)Partia e Fatmir Gerdecit; 3)Partia e filozofit Nard Ndoka.
Nga 7 partite ne parlamentin shqiptar, 3 kane logo cilesore (PD, PS dhe PDIU). E vetmja parti qe do ngeli me logo te dobet do jete PBDNJ-ja e Dules. Ate s'kam per ta prek fare:eek:kay:
 
101 - 120 of 1764 Posts
Top