Wat betreft de sportoase zelf :
Ik hou van het heldere en zuivere concept, bestaande uit een functionele kern waaronder cafetaria, geflankeerd door de sportzaal aan de ene kant en de zwembaden aan de andere kant.
Ook het materiaalgebruik van de gevels getuigt van een logische opbouw : massieve natuurstenen sokkel en bakstenen bovenbouw. Het gebouw straalt degelijkheid uit.
Wat me minder aanspreekt is de dominantie van het kille, sombere betoninterieur. Vlamingen zijn warme mensen, en dat vind ik helaas niet terug binnen in het gebouw.
Ook bij de uitwendige ellipsvorm stel ik me vragen. Deze vorm is zeer introvert en draait letterlijk weg van de omliggende buitenruimte. Maw, het gebouw blijft een geisoleerd object dat weinig of niet dialogeert met de omgeving.