SkyscraperCity banner
1 - 14 of 14 Posts

·
Let's go crazy !
2,993 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Postanowilem wstawic swoje zdjecia z HK w oddzielnym watku. Zdjecia sa z pazdziernika 2005, robione 'malpa' wiec z jakoscia roznie. Jesli chodzi o wybor ktory tu prezentuje, to staram sie nie postowac tego co bylo w poprzednim watku o HK. Milego ogladania:)

zaczynam od lotniska, robi wrazenie wielkoscia i polozeniem - samoloty laduja 'z morza' a startuja ponad terminalem i nad gorami.

a teraz juz HK wlasciwy:

widok z hotelu:

gdzies w centrum:

budynek pokolonialny:

bambusowe rusztowania!!:

metro za szyba, zeby nie wpasc na tory;) swietnie oznakowane!

zwroccie uwage na instalacje na zewnatrz budynkow!

Soho i elewator:

swiatynia:

c.d.n. w tym zdjecia nocne wiezowcow:D

·
Let's go crazy !
2,993 Posts
Discussion Starter · #4 ·
c.d.

z wyspy przenosimy sie na konynent

cos jakby park, miejsce odpoczynku dla miejscowych:

wieczorny tlok na ulicach:

c.d.n.

·
Refurbished_Parka_Boy
4,321 Posts
Zapytam tak jak w innych wątkach o HK. Co to za instalacje idą na zewnątrz budynku? Wodą? Kanalizacja? a może gaz?

·
Urban experience...
2,338 Posts
Jesli ktos sledzil inne watki o HK i widzi moja sygnature to zna moj komentarz :)

:cheers:

Warto dodac iz w maksymalnie odrapanych mieszkaniach, ktore znamy z setek zdjec i filmow, mieszka klasa srednia i bron boze nie sa to jakies slumsy, tylko z zewnatrz nie sa one remontowane (postoi 30 lat i wybuduja wyzszy :D ), a duza wilgotnosc i wysokie temperatury robia swoje.

Z miedzynarodowego:

:eek2: :eek2:

·
Let's go crazy !
2,993 Posts
Discussion Starter · #7 ·
c.d.2

pierwsze zdjecie bylo tez moim awatarem:) a ostatnie jest chyba lekko podkolorowane;) co instalacji to nie wiem jakie to sa, ale moze kanalizacyjne?
c.d.:

moj faworyt jesli chodzi o wiezowce:)

na razie finito, choc cos tam jeszcze mam jakby co...

·
Let's go crazy !
2,993 Posts
Discussion Starter · #9 ·
no niestety, trudno bylo mi malpa zrobic nocne dobre foty;/ nastepnym razem postaram sie bardziej:)

·
northwesternlised
563 Posts
ahhhh.........jak miło znów zobaczyć HK. Nic sie nie zmieniło od kiedy opuściłem HK.....chciałbym znów tam zamieszkać!

Super foty!

·
Let's go crazy !
2,993 Posts
Discussion Starter · #12 ·
suplement

bonusowe fotki:)
wiecej z HK nie bedzie, w przygotowaniu Kanton...

wnetrze swiatyni

sklep ze specjalami lokalnymi

moje ulubione, pilnuja sklepu z suszonymi owocami morza i innymi stworzeniami z wody!

a oto i inne stworzenia:

finito:)

·
Let's go crazy !
2,993 Posts
Discussion Starter · #14 ·
hmm w Chinach probowalem na pewno, mam nawet zdjecie krewetek posypanych czyms slodkim, jakby wiorkami...w HK specjalnoscia jest makaron, taki niby vifon czy yumyum, ale wiadomo lepszy, i samemu sobie to doprawiasz, a w srodku procz makaronu, bulionu sa np pierozki won ton, albo kulki rybne, miesne. Mozna to zjesc nawet na ulicy z wielkiego kotla;)

ale chyba tych slodkich owocow morza nie probowalem, moze nastepnym razem;) oby!!

1 - 14 of 14 Posts