SkyscraperCity banner
1 - 13 of 13 Posts

·
Registered
1,545 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Zrobmy ORGIE ZDJECIOWA HK na calego. Ale zakladam nowy watek zeby sie szybciej ladowalo...

Uzupelnienia poprzednich zdjec Taipei Walkera, z tej samej trasy:

Wewnatrz swiatyni pokazanej w jego zdjeciach wyzej:

W centrum:

Bloki i cmentarz, blisko centrum:

Bloki niszcza wzgorza nawet na poludniowej stronie wyspy. Teraz to by juz nie uszlo:

Ale wiekszosc terytorium wyglada tak:

Mozna tez mieszkac inaczej. To w "nowych terytoriach":

·
Registered
8,887 Posts
Fajna orgia :) dzięki Jarek. Te bloki wyrastające na wzgórzach powaliły mnie na kolana. Jaki wspaniały widok muszą mieć mieszkańcy ostatnich pięter

·
Registered
1,545 Posts
Discussion Starter · #5 ·
Bronimy Hong Kongu!!! Zdjecia "urban density" to marudzenie dekadenckich europejczykow stojacych na krawedzi demograficznej kleski wyludnienia!

Widok z poczty glownej. Zielen!

Taki kiedys byl caly HK:

Poludniowa czesc wyspy przypomina Acapulco lub Puerte Vallarte:

Przepraszam za pogode...

·
Banned
2,634 Posts
Nie wiem ale nie lubie tego Hong Kongu. Taka "sztuczna" dzungla prostokątów. Niby super nowoczesne wieżowce ale w tle między budynkami widać góry, lasy............ jakoś nie trawie takiej scenerii.

·
Robert
9,876 Posts
noRTH1212 said:
Nie wiem ale nie lubie tego Hong Kongu. Taka "sztuczna" dzungla prostokątów. Niby super nowoczesne wieżowce ale w tle między budynkami widać góry, lasy............ jakoś nie trawie takiej scenerii.

Sztuczny wyimaginowany świat HK.Nie bez jozery mówi sie wśród architektów że miasto nie należy do czołówki urb-arch 3 świata.
PS.Pokarzcie ten prawdziwy Honkong!!Życie ludzi,codzienność,problemy społeczne itp.Wciąż pokazywane są wypicowane w fhoto-szopie fotki;)

·
心在臺灣
9,883 Posts
noRTH1212: sceneria z gorami w tle jest unikalna. To cos co powoduje ze skyline HK jest najwspanialszy na swiecie.
kafarek: przynajmniej moje zdjecia nie byly ruszone przez photoshop i wydaje mi sie ze pokazuja bardzo dobrze zycie codzienne ludzi i prawdziwy HK. Jaroslaw tez pokazal ze wiekszosc terenow HK jest niezabudowana i dziewicza. Widziales lepsze i gorsze dzielnice, nie ma tam nic sztucznego czy wyimaginowanego.

·
Krakus rodowity
5,218 Posts
Mogę setki takich zdjęć oglądać, to zupełnie inny świat, dla mnie fascynujące!

1 - 13 of 13 Posts