SkyscraperCity banner

1 - 20 of 42 Posts

·
Registered
2,448 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
Ove godine sam se odlučio za Dalmaciju iz jednostavnog razloga zato što u ovom dijelu Hrvatske nisam bio dugo godina a želio sam izmedju ostalog da obidjem Šibenik u kome sam živio do 1991. god. Poslednjih nekoliko godina sam uglavnom ljetovao na Cresu, Baškoj Vodi i Crnoj Gori.

Iz Banja Luke sam krenuo u pravcu Šibenika i to preko Manjače, Drvara, Grahova i Knina.

Imao sam na raspolaganju Canon 60D tako da je i kvalitet fotografija bolji nego uobičajeno. :)

http://i1264.photobucket.com/albums/jj494/BL-U-Slikama/Canon60D.jpg

.....................................................................................................................................................................

·
Registered
2,448 Posts
Discussion Starter #2 (Edited)
Prvo zaustavljanje napravili smo u Ključu gdje smo popili Tursku kafu. :)

Nakon kraće pauze nastavili smo put prema Drvaru.

Drvar

Okolina Drvara

·
Registered
2,448 Posts
Discussion Starter #4 (Edited)
Po meni najbolji obilazak okoline je brodom. Pronašao sam mjesto gdje iznajmljuju brodice, čamce, kajake i skutere relativno povoljno.

Za 450 kuna može se iznajmiti brodić od 5 metara na kojem ima prostora za 5 osoba.
Može se iznajmiti na čitav dan, na pola dana ili na 2 sata. Gorivo je gratis!

Uzeo sam ovu napravu:

........................................................................................................................................................................

·
Registered
2,448 Posts
Discussion Starter #8 (Edited)
Nakon dva dana u Vodicama krenuli smo u obilazak Šibenika.

Šibenik

Ulaz u kuću u kojoj sam živio.

...............................................................................................................................................................................

·
Registered
2,260 Posts
Ove godine sam se odlučio za Dalmaciju iz jednostavnog razloga zato što u ovom dijelu Hrvatske nisam bio dugo godina a želio sam izmedju ostalog da obidjem Šibenik u kojem sam živio do 1991. god. Poslednjih nekoliko godina sam uglavnom ljetovao na Cresu, Baškim Vodama i Crnoj Gori..
BaškA VodA je u Dalmaciji. ;)

·
Registered
2,448 Posts
Discussion Starter #15 (Edited)
Nakon Šibenika posjetili smo Zadar koji se nalazi nekih 70-tak kilometara sjeverno.

................................................................................................................................................................

1 - 20 of 42 Posts