Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 134 Posts

·
unavailable
26,840 Posts
^^ pazi Zvjezdane, neki od velikih povjesničara umjetnosti bi mogli reći da je ovo "gej" tema :nuts: :bash:
U tom bi slučaju svakako vrijedilo obrnuto: što su ti povjesničari umjetnosti radili da nisu mogli stvoriti javno dostupnu bazu podataka (slikovni i tekstualni podaci), kao što takve baze podataka imaju sve uređene europske države.
Tko i što je tu "gej"?
:cheers:

·
Banned
5,768 Posts
Discussion Starter · #8 ·
U tom bi slučaju svakako vrijedilo obrnuto: što su ti povjesničari umjetnosti radili da nisu mogli stvoriti javno dostupnu bazu podataka (slikovni i tekstualni podaci), kao što takve baze podataka imaju sve uređene europske države.
Tko i što je tu "gej"?
Ma sve se to kod smatra elitističkim.Ja sam zvao DA u Rijeci u vezi skupljanja podataka u vezi "novog dvorca" Grobnik,i u najmanju ruku procedura je kao da pristupaš najčuvanijim vojinim tajnama:bash:
Prvo se moraš najaviti,pa onda morša čekati da ti odobre ulaz itd itd.
Dakle za amaterske istraživače tamo nema ništa.

·
unavailable
26,840 Posts
Ma sve se to kod smatra elitističkim.Ja sam zvao DA u Rijeci u vezi skupljanja podataka u vezi "novog dvorca" Grobnik,i u najmanju ruku procedura je kao da pristupaš najčuvanijim vojinim tajnama:bash:
Prvo se moraš najaviti,pa onda morša čekati da ti odobre ulaz itd itd.
Dakle za amaterske istraživače tamo nema ništa.
Zato su i rezultati takvi kakvi jesu.
Meni je razumljivo čuvanje npr. kakvoga nalazišta kada se proučava, restaurira itd. Ali odnos s javnošću je jadan, iako i to ima neke korijene u prilikama koje su vladale kod nas u dužem periodu.

1 - 20 of 134 Posts