SkyscraperCity banner

41 - 60 of 1010 Posts

·
In The Air Above You
5,231 Posts
cestogradnja u crikvenici

ne znam da li da se smijem ili placem, ovako sredjuju ceste na podrucju crikvenice, sa strugotinom asfalta, pa popunjavaju rupe u kojima se inace patke kupaju koliko vode bude nakon svake kise... naravno, ovo je ulica, bez obzira sto izgleda kao sumski put, haha:

·
rekreativac
11,646 Posts
moze... svako lijepo omasti brk i uz dobre provizije dopustimo gradnju 150 metarskih nebodera :D

edit: mislim na ssc nezavisnu listu :)

·
MAZINGER ZETA
2,797 Posts
ajmo i mi,odmah bi dopustili izgradnju nebodera od sto katova :lol::lol:
Imas pravo,trebalo bi to uciniti.Ajmo osnovat stranku za pravo na gradenje nebodera:lol:Mislim da bi 40-50 bilo ok, ali ne bi imao nista ni protiv par komada od 100 ^^
Ca mislis tko bi nam bil konkurencija .Da ti pomognem inicijalima MA:lol:

·
Moderator
47,835 Posts
ne znam da li da se smijem ili placem, ovako sredjuju ceste na podrucju crikvenice, sa strugotinom asfalta, pa popunjavaju rupe u kojima se inace patke kupaju koliko vode bude nakon svake kise... naravno, ovo je ulica, bez obzira sto izgleda kao sumski put, haha:

Sada će te strugotine biti na izvoz s zaobilaznice,pa asfaltiraju sve uličice oko Crikvenice koje do sada nisu :lol::lol:

·
MAZINGER ZETA
2,797 Posts
Uf idemo jako u offtopic na svim threadovima.Otvorit cu ja RI svastaru koja ce bit za takve i slicne stvari :)

·
In The Air Above You
5,231 Posts
Novi Resort: Spa centar

prije 2-3 tjedna, dok se jos gradilo.. ne znam dal se jos gradi, ali nije izgledalo bas da ce bit gotovo za koji dan.

fitness je na gornjem katu, dole su bazeni i sl:

panoramski lift:

otvoreno-zatvoreni bazen (ima cak i vrata se moze otplivati unutra, ova zelena voda je valjda bug, ne feature, heh):

ulaz valjda u skladiste i sl:

s gornje strane:

stvarno lijepa poluukopana garaza na samom ulazu na cca 3 etaze valjda:

stari objekt, preuredjen (sada dio "the view" hotela):

cesto vidjeno vozilo u resortu (jedini nacin transporta, mislim da je autima zabranjeno dalje od garaze):

ulaz u the view hotel:

'stariji dio', ono naselje koje su licani sagradili nadajuci se da ce prodati apartmane. auti u garazu, siroke ulice kroz naselje su suzili i napravili vijugavima za golf-cart/shuttle:

'gljiva' u djecjem dijelu naselja:

jedan od mnogih bazena:

jedino sto zamjeram je ova nasuta plaza, prestrasno nesto:

ova panorama ne pokazuje bas najbolje, uglavnom siroko preko 100m, ide cca 30ak metara u more, utabana je tako dobro da se moze asfalt polozit i napravit autoput na tome... ne znam sto planiraju s time, ali prestrasno, jedino sto mi se bas ne svidja u tom resortu :eek:hno:

·
In The Air Above You
5,231 Posts
Sada će te strugotine biti na izvoz s zaobilaznice,pa asfaltiraju sve uličice oko Crikvenice koje do sada nisu :lol::lol:
smij se ti, a mene bas strah da mi to ne naspu pred kucom :bash:

a jos k tome ako uzmemo i ono s veceg luka krckog mosta... gdje ce bit kraj 'novim' ulicama crikvenice, haha

·
rekreativac
11,646 Posts
Super slike.Prava stvar za Novi,istinski dobitak za turizam i da je još par ovakvih projekata na Kvarneru a mogli bi početi s Haludovom :cheers:
pa ima ovaj projekt u icicima i mislim da je nesto u manjem obujmu najavljeno za krk :cheers:

·
In The Air Above You
5,231 Posts
D8 - vijadukt dubracina/crikvenica

nije bas najnovija gradnja, ali je interesantan objekt u crikvenici, a znam i da se na motorwaysima nesto spominjao pred neko vrijeme, pa eto danas slikano:

vijadukt je postao landmark crikvenice. ima puno kontroverzi oko njega, ali mi se svidja, kad idem u plodine ili na trznicu bacim oko na parking i stanje oko ducana s mosta, tako da znam gdje da ne idem kad je guzva :banana:

41 - 60 of 1010 Posts