Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 46 Posts

·
Registered
3,278 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Ето че дойде и моето време да обиколя т.нар. Златен триъгълник - Прага-Виена-Будапеща. За пътуването отделих 9 дни, от които 3 нощи спах в Прага, 2 във Виена, 3 в Будапеща и последната прекарах в нощния влак Будапеща-Берлин.

Започвам със снимки от Будапеща:

·
Registered
15,896 Posts
Ех, спомени ме налягат с тези снимки... Още, давай още :)

·
Registered
3,738 Posts
Будапеща - ''малката София'' :D После сподели кой град от 3те ти допадна най-много и защо. Аз съм бил само във Виена.

·
Just a freak
2,904 Posts
Будапеща - ''малката София'' :D После сподели кой град от 3те ти допадна най-много и защо. Аз съм бил само във Виена.
Минала София покрай Будапеща....

Аз също чакам отзиви за трите града, щото имам голям шлем - бил съм и в трите и си имам мнение, което ще дам после.

·
Registered
3,738 Posts
Естествено, майтапя се, София може да се конкурира само с балканските столици.

·
Registered
2,065 Posts
Като гледам снимките и ми идва на акъла какво грабителство е било за строителството на такива истински дворци. Красиви са, възхищаваме им се, ама всичко това е за сметка на страданията на много малки народи... които са мачкани столетия наред

·
Just a freak
2,904 Posts
Като гледам снимките и ми идва на акъла какво грабителство е било за строителството на такива истински дворци. Красиви са, възхищаваме им се, ама всичко това е за сметка на страданията на много малки народи... които са мачкани столетия наред
Е, разбира се, че е така. Ние се възхищаваме на постиженията на човешката мисъл и ум, а не на начина на събиране на средства за реализацията им.

То и при нас е имало страдания, ама нищо не е останало. :lol:

• Like
Reactions: Silvstedt_
1 - 20 of 46 Posts