SkyscraperCity Forum banner

Hyperloop в Україні

10267 Views 50 Replies 24 Participants Last post by  Kievlianin1


Міністерство інфраструктури України зробило дуже дивний анонс, який можна було б прийняти за першоквітневий жарт, але ж ще навіть лютий не закінчився.

На сайті відомства з'явилося запрошення на прес-конференцію, яка пройде вже завтра, 22 лютого.

На запрошенні зображений прямо по центру напис «Hyperloop в Україні». Крім того, вгорі є ще слово Hype, яке явно є скороченням від концепції Hyperloop, назва якої вже давно стало позивним для високошвидкісного транспорту певного типу, і символ, схожий на перевернуту букву S англійського алфавіту.

Захід відбудеться в приміщенні Мінінфраструктури за адресою Київ, проспект Перемоги 14, початок - о 14:15. Представникам ЗМІ пропонують пройти реєстрацію через сайт, заявки на акредитацію прийматимуть до 12:00 22 лютого.

Поки неясно, що саме завтра представлять на прес-конференції, і чи буде цей проект мати якийсь стосунок до футуристичним «вакуумним» поїздам Hyperloop, або ж Мінінфраструктури просто вирішило скористатися моментом (на цьому тижні Virgin Hyperloop One підписала з владою Індії угоду щодо споруди гілки Hyperloop, а The Boring Company Ілона Маска отримала дозвіл на будівництво підземного об'єкта в Вашингтоні в рамках проекту Hyperloop) і таким чином привернути максимальну увагу до власного проекту, яким би він не був.

Джерело: Мінінфраструктури

Із Вікіпедії:
Гіперлуп (Гіперпетля; англ. Hyperloop) — проект різновиду вакуумного потягу, вперше був запропонований американськими інженерами Джеймсом Пауелом (James R. Powell) та Гордоном Денбі (Gordon Danby) у 2003 році, які є розробниками маглева з використанням надпровідників, в документі під назвою "Maglev, new mode of transport for the 21 century" (стор.51,52,53). Згодом цю ідею було підтримано Ілоном Маском, винахідником та співзасновником фонду SpaceX. Система використовує магніти і турбіни, які запускають капсули на магнітній подушці, для руху з величезною швидкістю по порожнистих трубах. Принцип Гіперпетлі схожий з пневматичною поштою, що використовувалася для транспортування документів. Теоретично Гіперлуп уможливить півгодинні подорожі між середмістями Лос-Анджелеса та Сан-Франциско, зі швидкістю 1 102 км/год
See less See more
1 - 20 of 51 Posts
Очередной приход райанов
Пфф. У них там що, манія вєлічія?

See less See more
 • Like
Reactions: 5
Хлопці, ну омеляну можна . давайте хоч ми не будемо соромитися і робити такі гілки. Відразу у гумор.

А раян таки прилетів. можна сказати це вже регулярка. раз на рік. весною.
 • Like
Reactions: 5
Гіперлупом замінять ескалатор на Старовозкальній. Здається, це єдиний спосіб його налагодити так, щоб він працював стабільно.
 • Like
Reactions: 3
був у нас коля пендоліно. Тепер вовка гіперлуп. Що за міністерство таке?
 • Like
Reactions: 2
удалите ветку, не позорьтесь :bash:
 • Like
Reactions: 5
удалите ветку, не позорьтесь :bash:
После того, как опровергнут слухи:lol:
удалите ветку, не позорьтесь :bash:
Лузлы будем ловить. У них, наверное, идейный вдохновитель Черновецкий. )
А за чей счет банкет? Если кому-то нужен испытательный полигон за свой счет, то пожалуйста :) А так, это, во-первых, рисковое занятие, потому что технологии еще почти не существует, во-вторых, если бы она существовала, то нормальным людям, чтобы сделать какой-то вывод, нужно понаблюдать хотя бы лет 10 за практическим использованием этого транспорта, окупается ли, какие стабильность, безаварийность, эксплуатационные расходы и тд. Во-вторых, пассажиры у нас никогда не будут платить полную стоимость билета, привыкли к халяве. Грузовой вариант? По-моему, он проработан еще меньше пассажирского, это будет какой-то малогабаритный транспорт, с непонятной системой погрузки-выгрузки.
Я еще понимаю, если бы была схема Киев-европейские столицы, как альтернатива самолета.
После того, как опровергнут слухи:lol:
Какие слухи? Это новость с официального сайта министерства.
See less See more
 • Like
Reactions: 1
Какие слухи? Это новость с официального сайта министерства.
а еще наш официальный министр собирается строить выделенную скоростную евроколею Киев-Одесса. Ай-да отдельную ветку создавать!..

И метро в АП Борисполь, да..

Если мы при каждом приступе бреда товарища Омеляна будем ветку создавать, то очень скоро у SSC дисковое пространство на серверах закончится
 • Like
Reactions: 2
Если мы при каждом приступе бреда товарища Омеляна будем ветку создавать, то очень скоро у SSC дисковое пространство на серверах закончится
Так это даже еще и не приступ бреда был, а только анонс :lol:
Всё, можете стирать тему. :) Киев тут ни при чем. Нам хватит и монорельса, ржавеющего в Гостомеле.

В Украине создадут Центр транспортных инноваций и тестовую площадку для реализации проекта Hyperloop. Об этом сегодня, 22 февраля, заявил министр инфраструктуры Украины Владимир Омелян, сообщает Интерфакс-Украина.
"Мы учреждаем Центр транспортных инноваций Hype.ua, который должен создать первую тестовую площадку в Днепре", - сказал министр.
По его словам, к инициативе присоединились Национальная академия наук Украины, госконцерн Укроборонпром, Каховский завод электросварочного оборудования и др.
https://korrespondent.net/ukraine/3943828-v-dnepre-postroiat-testovuui-ploschadku-Hyperloop
 • Like
Reactions: 2
Из фейсбуков:
Aleksey Gerbyn · Kharkov, Ukraine
а в украинском hyperloop'е говно на рельсы падать будет?
:lol:
 • Like
Reactions: 1
Всё, можете стирать тему. :) Киев тут ни при чем. Нам хватит и монорельса, ржавеющего в Гостомеле.


https://korrespondent.net/ukraine/3943828-v-dnepre-postroiat-testovuui-ploschadku-Hyperloop
Так может они с Днеправ в Киев захреначат Хиперлуп)?
Возможно они хотят обкатать технологию в Днепре. А потом запустить хиперлуп из Киева в Борисполь.
головне що мені подобається в цій новині, це те що Омелян написав "технології залізниць із швидкістю 200-300 відходять у минуле". У Володі нова іграшка. Чекаємо на запуск Зеніт Хеві на марс.
 • Like
Reactions: 3
Міністр інфраструктури України Володимир Омелян зазначив: "Україна ще не втратила свій науковий та кадровий потенціал, ми ще є кузнею кадрів та технологій. Ми маємо зробити ставку на ревіталізацію наших технологій та входження до передових країн світу, які розглядають будівництво в себе інноваційних видів транспорту, зокрема, hyperloop".

"Разом ми запускаємо проект транспортних інновацій HypeUA, в рамках якого ми підготуємо підґрунтя для розвитку інноваційних транспортних систем в Україні. В рамках проекту ми розглянемо можливість будівництва тестової труби на базі аерокосмічного кластеру в Дніпрі, навколо якої ми створимо інноваційне середовище для розвитку транспортних стартапів", - наголосив Володимир Омелян.

"Ми для себе розробили три стадії втілення пректу. Перша стадія зараз лежить на плечах НАН України та залучених експертів. Ми сподіваємось, що протягом найближчого часу цей проект буде затверджений як пріоритетний, ми отримаємо наукову оцінку, щоб прорахувати всі ризики і весь потенціал та технології, які необхідно застосовувати, а також вплив на регуляторне середовище. Я на 99% впевнений, що наукова оцінка буде позитивною. Після цього ми перейдемо до другої стадії – тестового майданчику в місті Дніпро. Під це ми хочемо залучити, в першу чергу, венчурні інвестиції. Я не вважаю, що держава буде ефективним чи власником, чи будівничим, чи розробником нового виду транспорту. Це має бути приватна ініціатива. І, по-третє, після пройденого тестового етапу ми переходимо до промислового виробництва. Я дуже радий, що Україна буде серед топ-5 держав, які зараз розробляють цей проект, і фактично є єдиною державою, де політика створення нового виду транспорту підтримується Урядом і державою офіційно", - додав очільник Міністерства

https://mtu.gov.ua/news/29567.html
See less See more
а помните, как к Евро-2012 был прожект у Б.Колесникова запустить надземный монорельс в Донецке и других городах? даже возил мэров на экскурсию в Дубаи
 • Like
Reactions: 2
1 - 20 of 51 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top