SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 142 Posts

·
Registered
329 Posts
to chyba ten sam Hoffmann, który zniszczył elewacje zakładu karnego (bo niemiecka), i którego ledwo powstrzymano od zrobienia tego samego z "jedynką". roon, a propos, cyknąłbyś parę fotek basenu z sali od polaka. widziałem, że zaczęli stawiać ścianki. wiara z forum byłaby wdzięczna:)

·
Registered
329 Posts
^^masakra jest niezbędna, by unowocześnić to miasto...abstrahując, przejeżdżając przez Dąbrowskiego wpadła mi w oczy koparka zanurzona 'po kolana' w Iławce, w miejscu starego mostu...wyglądało to na pogłębianie koryta...czy ktoś orientuje się jak ma zmienić się ta zapyziała rzeczka od mostu do spiętrzenia wody na Ostródzkiej?

·
Registered
329 Posts
też, jako kierowca, jestem za rondami. bardzo upłynniają jazdę. w stanach widziałem bardzo ciekawy system znaków STOP na skrzyżowaniach. dojazd do skrzyżowania kończył się znakiem STOP i pierwszy ruszał ten, kto pierwszy dojechał do swojego STOPU. jazda była bardzo płynna. działało to również na bardzo ruchliwym skrzyżowaniu świetlnym, kiedy wysiadła sygnalizacja. kierowcy wtedy momentalnie przerzucili się na system STOPÓW (czysto wirtualny w tym momencie) i jazda również szła gładziutko.
dzięx za foty roon! chociaż do czegoś przydaje się sala od polaka (może tylko ja mam kiepskie wspomnienia:))

·
Registered
329 Posts
dzięki za fotę, stary...wszedłem na ich stronę, fajną halę zrobili w świeciu, skandynawski styl, proste linie i kształty...szkoda tylko, że ich witryna nie lubi się z moim firefoxem:lol:

·
Registered
329 Posts
Dzięki za mnóstwo fotek Slodi. Tak w ramach ciekawostki dodam tylko, że z tych nowych bloków na Piastowskim (górne piętra) jest bardzo rozległy widok na Iławę. Pozdrawiam!

·
Registered
329 Posts
Już wcześniej pisałem, że Hoffmann jest osobiście odpowiedzialny za zniszczenie elewacji zakładu karnego za 'komuny' (elewacja przypominała szkołę 'jedynkę' i została zniszczona bo wyglądała 'niemiecko'). Ciekawe co teraz wykombinuje.

1 - 20 of 142 Posts