SkyscraperCity banner

???

1 - 15 of 15 Posts

·
Registered
Szczecin
14,707 Posts
Z tytułem trafiłeś w klimat że ho ho, brakuje mi tylko Willa z Szarikiem, wraków pojazdów, parzystokopytnych i zmutowanych homo sapiens ;) 10/10

btw. ten film to moja ulubiona produkcja, oglądałem go już kilka razy :)

·
Registered
2,886 Posts
a mi się film nie podobał, raczej nuda, a na dodatek Will Smith nie poradził sobie z rolą w której musi grać, a nie tylko być twardym.

ale zdjęcie fajne, łap dziewiątkę :)

·
Registered
20,847 Posts
To jest to, co "henry hille" lubią najbardziej. Niczym kadr z filmu.

Excellent.....

Gratuluję wycieczki. Z pewnością masz więcej niesamowitych zdjęć.

Może minimalnie odciąłbym prawy pasek, ale to detale przy takiej "produkcji". Asymetria też pasuje.

:cheers:

·
am70
1,961 Posts
Discussion Starter · #11 ·
Z tytułem trafiłeś w klimat że ho ho, brakuje mi tylko Willa z Szarikiem, wraków pojazdów, parzystokopytnych i zmutowanych homo sapiens ;) 10/10

btw. ten film to moja ulubiona produkcja, oglądałem go już kilka razy :)
Mnie film też bardzo się podobał. Może dlatego, że jesteśmy pokoleniem Szarika i Cztrech Pancernych. Jak pamięcią sięgam to każdy w wieku bajtla chciał być Jankiem. Poza tym w przedszkolu stoliki zamieniały się w "Orły" i nieziemsko się na nich latało po każdej emisjii nowego odcinka "Cosmos 1999". :)
No i niezliczoną liczbę razy oglądać też mogę sagę Miszcza Wiekiego.:cheers:

...Tak wogóle kaj to?
Jak juz, to bardziej gdzies w LA albo SF:);)

Vitoria, ES, Brazylia :)

·
Registered
20,847 Posts
I znowu mnie nerw bierze, jak widzę takie "duchy". Pierwszy raz na oczy widzę na UPC i w ogóle, usera: bartek_132 który przez 2 lata napisał 7 postów i nagle pojawia się tutaj i "wciska" "5".

Rozsądek i zabawa każą ominąć to i nie myśleć ani sekundy dalej, ale mnie czasami jednak trzęsie jak widzę "takie coś" i dziś właśnie padło na "trzęsie". Bana mu, sprawdzić IP, przecież to jawne "jaja", ktoś ma nicka do zadań specjalnych.

·
Registered
Szczecin
14,707 Posts
I znowu mnie nerw bierze, jak widzę takie "duchy". Pierwszy raz na oczy widzę na UPC i w ogóle, usera: bartek_132 który przez 2 lata napisał 7 postów i nagle pojawia się tutaj i "wciska" "5".
Dla niepoznaki mógł dać mocne siedem albo słabe osiem :nuts: ;)

·
Misie zapakowane?
480 Posts
1 - 15 of 15 Posts