Skyscraper City Forum banner

Wasze oceny :)

1 - 20 of 25 Posts

·
Ale głupi ci Rzymianie
1,896 Posts
Heh, zielone miasto. Ale samo zdjęcie tylko na 6.

·
Wal się ciapku.
1,123 Posts
^^ Jak wyzej...porpostu panorama...

·
Wal się ciapku.
1,123 Posts
Widze tu trochę nie czystej rywalizacji...wsztskie 10 i 9 są od ludzi z Bydgoszczy ;)

·
Wal się ciapku.
1,123 Posts
I bardzo dorze... Bo to trochę nie teges

·
3D
7,286 Posts
To jakaś zmowa ;-) Wszyscy co mają w location Bydgoszcz wystawiają skrajne oceny, tylko zgadywać który koniec tej skrajności przypada bydgoskim fotkom, a która innym, heh.

·
www.studioimagine.pl
1,228 Posts
Discussion Starter · #15 ·
W pewnym stopniu zapewne tak jest. Ale przyznasz, że i Tobie byłoby miło gdyby pojawiła się jakaś fajna panoramka Twojej lokalizacji :)
Z drugiej strony oceny za zdjęcia dają też w tym konkursie osoby które nie mają najmniejszego pojęcia o fotografii. Do tego wygłaszają jakieś koszmarne pseudoopinie na temat "przesłania" takiej czy innej fotki... To moim zdaniem równie, jeśli nie bardziej wypacza system oceniania. Ale to tylko moja opinia...

·
ex Leshchoo
3,530 Posts
Nie myśl, że mam jakiekolwiek pretensje co do tego :). To tylko zabawa przeciez... a dostałeś też pare niesprawiedliwie niskich ocen więc powiedzmy, że sie równoważy. ;)

·
www.studioimagine.pl
1,228 Posts
Discussion Starter · #17 ·
Mam nadzieję, że znajda się osoby które nie będa wydziwiać na temat przesłania powyższego zdjęcia tylko dostrzegą trudność techniczną w wykonaniu takiej panoramy... choć troche już na to chyba za póżno... no ale to tylko 38 zdjęć połączonych w jedno... ;)

·
Registered
1,766 Posts
:eek:
Ja dopiero teraz zauważyłem że zdjęcie to cała panorama, myślałem że to tylko skrawek z paskudnym hipem w centrum miasta...

·
www.studioimagine.pl
1,228 Posts
Discussion Starter · #20 ·
inną sprawą jest, czy to jest zgodne z regulaminem!? Jest możliwość wystawiania kilku połączonych zdjęć, za miast jednego!?
Były juz nie raz wstawiane kompozycje jednego ujęcia z kilku fot. Jestem przekonany, że nie łamie to regulaminu, nie ma tu żadnego nowego elementu, który byłby dodany.

1 - 20 of 25 Posts