SkyscraperCity banner

1 - 20 of 37 Posts

·
Moderator
3,620 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
I've just got home from my trip to Innsbruck (the reason why I was absent around here :D ) I took about 300 pics, so I will present here some of them. By the way it was a ski trip so I have some nature landscapes pics.

I will start with the beautiful motorway heading from Munich to Innsbruck

·
Registered
6,256 Posts
Intradevar arata beton. Anul asta si le-au cumparat si ei. Cand va luati si voi in Timisoara asa tramvaie? :D

PS: mai pun maine poze ca acum mi se cam inchid ochii de somn
Pai sincer ... la cum se misca treaba pe la noi, cred ca mai repede de 2012 cu siguranta nu, dar si acela cred ca este un termen destul de irealist. In mare parte s-au schimbat autobuzele (Mercedes) si troleibuzele (firobuzele :lol: ) - (Skoda), teoretic pana nu schimba si restul liniilor de tramvai ... nu pupam altele noi.

In fine, hai ca deja am fost destul de mult off-topic. Asteptam noi poze :eek:kay:

·
Registered
2,732 Posts
Frumoase poze ;) A se vedea ca Austria este o tara bogata si dezvoltata, dar trebuie sa ma declari ca nu-mi place Austria resp. oamenii din tara asta , mentalitatea lor este prea "uscata" pentru mine si tot este prea perfect, curat ca din spitalul :D si limba germana...OMG..groaza :D

·
Moderator
3,620 Posts
Discussion Starter #10
^^ Intradevar totul este perfect acolo, si uneori te inebuneste perfectiunea asta. Apropo am fost la un spectacol de dans "Lord of the Dance" (un fel de step irlandez cu tot cu show , cantat) sala plina ochi , erau mii de oameni. cu toate astea nu a fost niciun pic de inghesuiala sau asteptare , erau vreo 10 intrari 10 iesiri , totul bine structurat , lumea foarte bine educata si civilizata desi era mare aglomeratie, si apropo a fost super interesant spectacolul; poze nu am pt ca nu aveam voie sa fac si am zis sa fiu si eu european si sa nu tin aparatul pe susta. :D

1 - 20 of 37 Posts