Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 49 Posts

·
Registered
669 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Witam, w maju, w czasie powrotu z Włoch spędziłem półtora dnia w Innsbrucku. W związku z tym zamieszczę kilka zdjęć, które wykonałem w tym czasie. Zwiedzania odbywało się bez jakiegokolwiek planu w związku z czym większość zdjęć będzie przedstawiało ogólne widoki miasta. Zaraz umieszczę pierwsze zdjęcia. :cheers:

·
Registered
669 Posts
Discussion Starter · #5 ·
9.

Jako, że z dworca bardzo dobrze widać skocznię narciarską, od razu kieruję się w jej stronę. (zdjęcie robione na dużym zoomie i niestety pod samą skocznię nie udało mi się podejść.)
10.

11.

·
Polska wielonarodowa!!
927 Posts
Jak zwykle super fotorelacja:cheers: Swoją drogą to nie wiedziałem, że stolicą Alp jest Insbruck, myślałem że Saltzburg, albo któreś ze szwajcarskich miast:D

·
Registered
669 Posts
Discussion Starter · #8 ·
Ja też tego nie wiedziałem, aczkolwiek tak jest napisane na różnych ulotkach, które tam nabyłem. Więc chyba to jest prawda. :D

·
Registered
669 Posts
Discussion Starter · #11 ·
^^
Coś w tym jest, aczkolwiek z tego co sobie przypominam, to w innych częściach miasta jest dużo lepiej i ciężko zaobserwować jakieś reklamy. Być może to przez to, że teraz oddalamy się zdjęciami od centrum. Tak myślę. :)

·
Registered
669 Posts
Discussion Starter · #13 ·
^^ Też jestem ciekaw :D

Oto kolejna porcja zdjęć.
16.

17. Za nami jest taki oto widok (niestety rano góry były częściowo zakryte chmurami).

18.

·
Registered
669 Posts
Discussion Starter · #16 ·
22. Idziemy cały czas w stronę skoczni.

23. Niestety ten chodnik zaraz się skończy...

24. Sławny cmentarz, który widzą zawodnicy podczas skoku.

·
Registered
669 Posts
Discussion Starter · #17 ·
25. Zawiedziony brakiem dojścia na skocznię, wracam w stronę chyba centrum miasta.

26. Takie oto widoczki mamy po drodze.

27.

C.D.N.

1 - 20 of 49 Posts