SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 24 Posts

·
True spirit
2,080 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
[Irak] Trochę zdjęć (update)

Oto zdjęcia z Iraku które dostałem z 3 ręki od Przyjaciółki.

Opisów nie mam

I zdjęcie które może nie pasuje do reszy ale mi się spodobało:

·
Registered
8,887 Posts
McDonald`s hmm....to chyba ostatnie miejsce, gdzie bym się udał, będąc w Iraku. Tak szczerze mówiąc niechciałbym się znaleźć w żadnym z miejsc przedstawionych na foach :runaway:

·
Registered
4,777 Posts
Niesamowite zdjęcia, szczególnie 3,4,5. A szczególnie szczególnie to z lotniska ze spalonym tupolewem. Normalnie World Press Photo się kłania. Świetne.

·
digitisebanking.com
1,917 Posts
troche niezlych bryk tam jezdzi..
maja ponoc najtansza benzyne na swiecie.
mam nadzieje, ze bedzie jak najmniej zawieruchy, okupanci szybko sie wyniosa, i wszystko wroci do normy.

·
True spirit
2,080 Posts
Discussion Starter · #8 ·
marek bielski said:
Wow, swietne zdjecia. Ciekawe czy one nie byly przypadkiem robione przez polskiego zolnierza na misji w stolicy Iraku?
tak, to chyba z Bagdadu i były robione przez polskiego żołnierza, ale nie tylko... mało wiem bo je dostałem żeby sobie zobaczyć i nikt mi nie opowiadał co tam jest...

·
Alvaro
256 Posts
Może troche po czasie ale warto temat odświeżyć. Na początek kilka zdjęć z wyjazdu do Karbali w 2004 roku.

Stan dróg jak widać odbiegał od standartów Europejskich, chociaż zdarzały sie całkiem niezłe odcinki autostrad

Most na Eufracie, kapieli nie polecam:)

·
Alvaro
256 Posts
Co ciekawe, dużą część tych autostrad (m.in. odcinki Bagdad-Basra) to dzieło polskich firm. Zdaje się, że sam Dromex wybudował 200 km.
Obecnie większość inwestycji drogowych prowadzą konsorcja amerykańskie oraz europejskie , chociaż z tego co wiem to i Chinczycy również są mocno zainteresowani tym rynkiem.

1 - 20 of 24 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.